Leļļuplaukts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
bluesky34
bluesky34
Vērotājs
Vērotājs
Сообщения : 6
Дата регистрации : 23.11.12
Откуда : VENTSPILS

Lelles berni Empty Lelles berni

26.11.12 23:38
Sveiki!

Esmu te nesen un nezinu vel kas un ka.Smile Vai sheit ir kads, kam patik Reborn stila lelles? Itka esmu lasijusi diezgan negativas atsauksmes, cilvekiem isti nepatik, jo parak cilveciskotas. Es shis lelles uztveru ka makslas darbus un varbut kadreiz gribetu ari kadu lelli atjaunot un uzlabot ar reborning metodi. Vel man patik lelles, kuras maksimali pietuvinatas mazu bernu izskatam (Toddler). Vai kadam kolekcija ir kas lidzigs?
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Lelles berni Empty Re: Lelles berni

26.11.12 23:46
Dažiem nepatīk vispār leļļu kolekcionēšana ) mēs šeit jau pie visa esam pieraduši ))

Man personīgi nav leļļu bērnu, jo intereses lauciņš ir fashion dolls. Bet tādu ieraudzīt dzīvē pie kāda kolekcijā būtu ļoti ļoti interesanti, jo šīs lelles manās acīs ir tik tiešām augtas klases meistardarbs.

Kā jebkurā hobijā kad ir pa traku tad ir par traku ) katrs nosaka pats kur ir tā robeža. Ja cilvēks rada baudu un gandarījumu.. ja tas viņam netraucē būt pašam cilvēkam un sociālai būtnei.. kāpēc gan nē? ))
bluesky34
bluesky34
Vērotājs
Vērotājs
Сообщения : 6
Дата регистрации : 23.11.12
Откуда : VENTSPILS

Lelles berni Empty Re: Lelles berni

27.11.12 0:21
Man ari vel nav kolekcija shadas lelles, tikai gatavojos drizuma kadu iegadaties. Vai pareizak sakot "adoptet". Ta pie vinjiem pienjemts. Parsvara Eiropa tas piedavajums ir Anglija, tikai vel nezinu, kadi tie meistari, mekleju caur Ebay. Itka var pirkt nepabeigtu lelli-KIT un tad pats to atjaunot (Reborning), apzimet ar ipasham Genesis krasam un ieshut matus.

Ja, es ari esmu saskarusies ar to, ka cilveki nesaprot lellju kolekcioneshanu ka tadu, tapec nezinu ari kada bus reakcija no apkartejiem. Man labi, ka ir maza meita, varu visu uz vinju novelt.Smile Man jau ari bail, ka par daudz neaizraujos ar tiem Reborniem. Jo esmu redzejusi, ka arzemes viniem pilna istaba ar shim zidainishu lellem. Sak pirkt un nevar apstaties.Smile
Sponsored content

Lelles berni Empty Re: Lelles berni

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā