Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Leļļuplaukts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Līga: Ieskats manā kolekcijā

+7
Lilith Di Levilio
einite
marta
Добрая Ведьма
IRENgorgeous
Enifer
Līga
11 posters

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down  Ziņojums [Lapa 13 no 13]

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Jā, ātri atceļoja, jo tikko kā ieraudzīju ebay viņas īstās bildes, tā arī pasūtīju, nevarēju nociesties Smile Tik ļoti iepatikās viņas seja cat Man patīk arī cimdi, bez tiem viņas tērps liktos tāds garlaicīgs I love you

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Šo lelli tiešām bija vērts iegūt kolekcijā! Apsveicu Smile
Kleita nebija tada, kādu gribējās redzēt?

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Kleita likās nerūpīgi sašūta, audums tāds kā lupatīgs ir. nav tā kvalitāte kādu gribētos lellei par 150 USD. Bet seja un viss kopskats ir ok, skaista lelle Smile

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Ja slikta kvalitate ir skaidri redzama pat skatoties uz lelli kārbā, tad Mattel tiešām kaut ko salaida grīstē. Kolekcijas lellēm jābūt ļoti rūpīgi veidotām, par to cilvēki arī maksā tik lielu naudu.

Добрая Ведьма

Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents

mmm...man šermuļi skrien pa ādu dzirdot tādas summas bez pilnīga apmierinājuma rezultāta( Bet lelļu kvalitāte tiešam krīt.
Lelle ir skaista.

https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

IRENgorgeous

IRENgorgeous
Exhibition coordinator

Man ari skumji to dzirdet. Bet tiesi kleitas del vina man patik.

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Es biju gaidījusi, ka kvalitāte būs tik pat laba kā pirmajai no Black and White sērijas, Beaded Gown bārbijai, ar kuru varu salīdzināt, jo viņa ir manā kolekcijā. Dizaina ziņā kleita ir oriģināla un jauka, taču to sabojā briesmīgais, plānais audums, kuram cauri redzēt var pavirši sašūtās vīles un diegus... Nu tā, es jau vairs nebrīnos par jauno bārbiju kvalitāti, tā krītas un krītas gan dārgajām, gan lētajām lellēm un ne tikai audumu ziņā, bet arī sejas meikapa defektos. Manējai par laimi ar seju viss kārtībā.

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Dikti ilgi ceļoja no Spānijas, domāju jau, ka būs pazudusi kaut kur pa ceļam :cyclops:
[img]Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 28182044002_068378ce77Barbie TokiDoki by Līga Poikāne, on Flickr[/img]

IRENgorgeous

IRENgorgeous
Exhibition coordinator

Neticami! Sirsnigi apsveicu! Vina tiesam ir ta verta.

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Paldies, man pašai arī neticējās, ka dabūšu kādreiz viņu savā kolekcijā 👽 Bet neteikšu, ka viņa būtu smukāka par Andy Warhol vai Chiffon Ball Gown bārbiju, apmēram visas man vienādi patīk, katrā ir kaut kas smuks un ne tik smuks, neviena nav perfekta no jaunākajām bārbijām.

Svecite

Svecite
Pastāvīgs apmeklētājs
Pastāvīgs apmeklētājs

Līga Jūsu kolekcija ir satriecoša! Jums tiešām piemīt neparasta spēja atrast un izvēlēties to īpašāko un skaistāko lelli. Tik daudzas lelles ir no tām ko es arī iecerēju kādreiz dabūt arī sev. Smile patlabam es gan tikai vēroju un domāju, jo ir tik ļoti daudz kas patīk.

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Paldies, prieks dzirdēt tik labus vārdus par manu kolekciju Smile Vispār jau tā prasme izvēlēties un atrast tās labākās un skaistākās nāca ar laiku, no sākuma iegādājos pirmās kas iepatikās, bet vēlāk jau kritiskāk izvērtēju katru bārbiju. Kādas esi iecerējusi iegādāties? ⭐

Enifer

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

OOo es nepamanīju tokidoki jaunumu! Novēloti bet apsveicu! Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 3755817074

https://www.instagram.com/eniferr

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Paldies ⭐

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 13 no 13]

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā