Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 2 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Leļļuplaukts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Līga: Ieskats manā kolekcijā

+7
Lilith Di Levilio
einite
marta
Добрая Ведьма
IRENgorgeous
Enifer
Līga
11 posters

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 2 no 13]

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Paldies, tiešām tāds fifīgs eņģelīts, tapēc jau man gribējās to iegādāties, jo viņa ir citādāka nekā pārējās eņģelu bārbijas Smile Vēl man dikti gribās 2007 gada eņģelīti, kas ir tikai Kanādā iznākusi un tapēc reti sastopama ebay.com

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Un ka tas eņģelis izskatās? Nesanāk atrast nevienu eņģeli, kas būtu izlaista 2007 gadā, laikam, tiešām liels retums. Vai arī viņai ir kāds speciāls nosaukums?

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Lūk, šeit ir links, kur var apskatīties kā viņa izskatās.

http://broadlinedolls.ecrater.com/p/5389173/2007-angel-collector-barbie-fao-schwarz#

Maz vispār bildes internetā, kur var aplūkot šo lelli.

Добрая Ведьма

Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents

pasakaini! pat kustīgas lelles neizsaiņotas!
ja, eņģeli ari redzu pirmo reizi
balerinu rociņas dievinu! man ir divas at tādam)

https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Paldies Smile Man vienmēr īpaši patikušas ir bārbijas- balerīnas...

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Manas Top modeles Smile Man ļoti patīk Lara face mold...

[img]Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 2 8190064191_de053e8e1e Hair wear Teresa by liga_n29, on Flickr[/img]

[img]Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 2 8190000489_4b021489ee Beautiful Top Model resort Teresa by liga_n29, on Flickr[/img]



Pēdējo reizi labojis Līga 06.03.13 13:54; labots 1 reizi

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Lūk, šeit ir links, kur var apskatīties kā viņa izskatās.
Tad gan liels retums, ja pat bildes ir grūti atrast! Cerams, tomēr izdosies viņu nopirkt ^__^

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Gan jau man izdosies nomedīt šo skaisto mantiņu, tikai vajag pacietību Smile

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Mana jaunākā bārbija- Barbie basics model 02, collecton 001 Smile Jau ilgāku laiku biju meklējusi, bidojusi par viņu un te nu beidzot viņa ir manā leļļu plauktiņā un lieliski papildina manu barbie basics kolekciju! Viņa bija pēdējā, kuru vēl man vajadzēja pilnai laimei!! It kā ļoti vienkārša bārbija, bet seja ir brīnum skaista un mati arī...tapēc viņa arī ir visgribētākā no barbie basics little black dress kolekcijas. Bilde būtu izdevusies labāka, taču bārbija atnāca diezgan saskrāpētā kastītē, taču tas nekas..

[img]Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 2 8238048456_4116c49e56 Barbie basics model by liga_n29, on Flickr[/img]



Pēdējo reizi labojis Līga 06.03.13 13:55; labots 1 reizi

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Šonedēļ atceļoja pie manis šīs divas skaistules- Barbie Birthday Wishes un Barbie City Shopper- abas man ļoti patīk, ir pat skaistākas nekā cerēju un par ļoti labu cenu Smile

[img]Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 2 8253193726_e190d4300b City shopper barbie by liga_n29, on Flickr[/img]

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 2 8253191550_1f3bab8122
Birthday wishes barbie by liga_n29, on Flickr

Добрая Ведьма

Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents

ka vienmēr pasakainas! Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 2 2633538029

https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

IRENgorgeous

IRENgorgeous
Exhibition coordinator

Tu jau dabuji city shopper skaistuli! Apsveicu! Dzimsanas dienas Barbijai ir briniskigs skatiens.

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Paldies, man ar liekas, ka pasakainas Smile Jāp, ir daži pārdevēji ebay.com. no kuriem var ātrāk dabūt lelles nekā no citiem pārdevējiem Smile Šīs barbiecollector.com mājas lapā parādījās vēlāk, kad jau es viņas biju pasūtījusi ebay.com.

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Man Birthday Wishes bārbijas kleita šķiet vienkārši burvīga, kā īstai princesei Smile Un skatiens tiešām tāds mazliet domīgs un viltīgs izskatās... mazliet viņa man pēc sejas atgādina Pottery Barn bārbiju. Bet City Shopper ir vienkārši tik dzīvīga, tik skaists ādas tonis, aksesuāri, skropstas...

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Nu lūk, šodien saņēmu paciņu ar Dolls of the world France barbie 2013.Nav ne vainas, tā ir mana pirmā šīs sērijas bārbija, jo daudzām ir skaisti sejas vaibsti, taču man tie tradicionālie tautiskie tērpi diez ko neiet pie sirds, he he Smile) Bet šai ir ok, pavisam vienkārša, piemīlīga lellīte Smile



Pēdējo reizi labojis Līga 12.04.13 13:56; labots 1 reizi

Добрая Ведьма

Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents

Burvīga! :queen:
Apsveicu!

https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Enifer

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Ļoti skaista patīkama Barbie! Man tieši patīk ka viņai ir ļoti vienkāršs make up. Apsveicu! Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 2 407597995

https://www.instagram.com/eniferr

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Paldies, meitenes, par jaukajiem vārdiem Smile

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Ļoti eleganta lelle. Tiešām laba izvēle)

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Paldies, man vēl no 2013 gada Dolls of the world kolekcijas patīk arī Spain bārbija pēc sejas, bet tas košais tērps kaut kā ne visai... Smile

IRENgorgeous

IRENgorgeous
Exhibition coordinator

Smuka meitenite. Es ari par vinu domaju.

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Es gan Tev ieteiktu City Shopper bārbiju, man viņa patīk daudz labāk Smile Bet nu tas jau gaumes jautājums!

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Mana lellīte Dolls of the world FRANCE ir atradusi jaunas mājas un pametusi manu kolekciju Smile

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Vakardien atceļoja pie manis šī bārbija....Nekad nebūtu ticējusi, ka es viņu tomēr dabūšu Smile

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 2 8470236241_eef84232e1
Glimmer of Gold barbie by liga_n29, on Flickr

Enifer

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Apsveicu!!! Viņa ir liels dārgums un skaistums! Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 2 407597995

https://www.instagram.com/eniferr

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 2 no 13]

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā