Leļļuplaukts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Līga
Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Сообщения : 810
Дата регистрации : 25.10.12

Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie. Empty Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie.

25.10.12 14:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Sveiki!

Esmu jauniņā šajā leļļu forumā, taču mana aizraušanās ar bārbijām sākās jau bērnībā kā daudziem citiem kolekcionāriem. Jau trešo gadu esmu pievērsusies tādai nopietnākai šo skaisto leļļu kolekcionēšanai un vēlējos sazināties arī ar citiem man līdzīgi domājošiem cilvēciņiem, lai pārrunātu šādas un tādas lietas par lellli bārbiju, kas iedvesmo un liek sevi apbrīnot.

Vēlos uzzināt, kuras ir jūsu mīļākās un skaistākās lelles, vai jūs viņas atstājat kastēs vai ņemat ārā, varbūt arī pārģērbjat un fotografējat... Cik liela ir jūsu kolekcija, kādas ir tās bārbijas, kuras tik ļoti kārojās, taču pagaidām nav izdevies iegūt savā īpašumā. Un jauki būtu arī kādus foto ieraudzīt.

Tagad mazliet par sevi- man daudzas lelles ir vienlīdz mīļas un skaistas, bet laikam dažas no tām būs Juicy Couture giftset (2008), Kentucky Derby, Barbie Basics Metallic ( laboutin face mold), Top Model Resort Barbie, M.A.C. cosmetics barbie ... Ļoti vēlētos kādreiz iegādāties bārbiju Glimmer of gold un Pinch of platinum Smile
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie. Empty Re: Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie.

25.10.12 15:10
Sveika Līga! Prieks ka nolēmi piebiedroties lelluplaukta pulkam! Savu plauktiņu var (un vajag) izveidot šeit
lelluplaukti
mana mīļāka Barbija mana kolekcija ir šī

Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie. IMG_6393
Līga
Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Сообщения : 810
Дата регистрации : 25.10.12

Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie. Empty Re: Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie.

25.10.12 15:17
Sveika! Prieks, ka iepazīstināji mani ar savu mīļāko bārbiju, liekas tiešām pazīstama, bet ātrumā nevaru identificēt...
Es arī pacentīšos safotografēt savas lelles un atrādīt forumā Smile
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie. Empty Re: Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie.

25.10.12 16:03
Līga laipni lūgta mūsu bariņā! Liels prieks ka tu mums pievienojies un ka Barbie pulkā ir pieaugums!! ))

Tu vari izveidot savu tēmu ar savu kolekciju sadaļā Leļļuplaukti.
Šo tēmiņu atstāsim kā vispārējo Wink citādi aiz visām mūsu pļāpām pazudīs stāsts tieši par tevi ))
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie. Empty Re: Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie.

25.10.12 16:06
Es vēlāk arī pievienošu savu leļļuku bildes. No Barbie man ir tikai dažas un vel ir šādas tādas padomā, bet tas ir ar laiku.

Esmu redzējusi Pinch of Platinum Barbie, ļoti skaista lelle.. un šobrīd arī nežēlīgi dārga ))
Līga
Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Сообщения : 810
Дата регистрации : 25.10.12

Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie. Empty Re: Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie.

25.10.12 16:47
Paldies, par ieteikumu, turpmāk savas pārdomas ap un par bārbiju kolekcionēšanu publicēšu sadaļā Leļļu plaukts Smile
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie. Empty Re: Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie.

25.10.12 16:50
Domāt un runāt jau var visapkārt pa forumu )) mēs vienkārši atdalījām tēmas par konkrētām kolekcijām. Lai var vienā tēmā apskatīt tikai tēmas autora kolekciju ))

Gan jau ar laiku piešausies kur kas ir ))
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie. Empty Re: Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie.

25.10.12 19:09
te dažas no manas kolekcijas:

Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie. 6044680a3e48


šī ir mana mīļakā

Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie. Fd24528dbf80

Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie. 8014853406_abcb1dabf5_z
My beloved Western Stamping Barbie by Enifer ♥, on Flickr
Sponsored content

Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie. Empty Re: Pastāstiet par savu Barbie kolekciju :) - Расскажите о своей коллекции Barbie.

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā