Leļļuplaukts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Foto izaicinājums / konkurss: "300 kadri" vai "Dzīve mums līdzās"

07.05.12 18:24
Foto izaicinājums / konkurss: "300 kadri" vai "Dzīve mums līdzās"

Interneta vidē, pārsvarā jau pētot foto profesionālu vai vienkārši bildēt mīlošo lietotāju blogus un mājas lapas, varam sastapt tā saucamos - foto challenge, jeb foto izaicinājumus ar domu bildēt vienu bildi - katru dienu - gada garumā.. Kopā sanāk 365 kadri kas vēsta par ikdienā sastaptām lietām.. vai piemēram tikai suņiem un to saimniekiem, šeit > var redzēt fotogrāfes Lienes Petersones suņu 365 challenge<. Tāda veidā izaicinot savu foto hobiju un kreativitāti, iegūstot papildus stimulu vairāk bildēt un attīstīties.

Izaicināsim arī mēs sevi! Lai ieviest dažādību un azartu mūsu hobija ikdienā, veicināt radošumu un izklaidēt sevi - par ko beigu beigās saņemt balvu naudas izteiksmē. Skan labi? Smile

Tieši no šīs dienas (7 maija) līdz foruma kārtējai, nu jau 2 gadu jubilejai (2013 gada 3. martā) - ir apaļas 300 dienas.

Foto challenge noteikumi:

- savā tēmā ievietot 300 foto/kadrus, pa vienam uz katru dienu līdz nākamā 2013 gada 3 martam;
- bildēs jābūt vienam foto stāsta galvenajam varonim (par vienu lelli, cilvēciņu, zvēriņu utt);
- bildēm jābūt ievietotām savā konkursa tēmā mazākais - 1 reizi nedēļā,

- t.i. katru nedēļu jūsu personīgā konkursa tēmā jāparādās 7 bildes (7 dienas=7 bildes)
- var ievietot katru dienu pa bildei, var ik pāris dienas - pēc izvēles, bet ja tā nesanāk - sakrājiet 7 bildes un ievietojiet tās nedēļās beigās;
- ja ir paredzēts ceļojums vai ilgstoša prombūtne no interneta - pabrīdiniet par to savā tēmā

Konkursa dalībnieks ir,

- daudz maz aktīvs foruma diskusiju dalībnieks;
- tas foruma lietotājs kam jau ir kādi 20 ziņojumi foruma diskusijās;
- Latvijā dzīvojošais foruma lietotājs;
- arī foruma administrācija, bet dalībniekiem no administrācijas ir mainīti balvas nosacījumi.

Lai pieņemt šo foto izaicinājumu Jums ir nepieciešamas tikai dažas lietas,

- foto aparāts vai telefons ar ko bildēt;
- vismaz viens galvenais foto stāstu/kadru varonis;
- nedaudz fantāzijas un neatlaidības.

Tam visam ir jāizskatās šādi:

- konkursa dalībnieks izveido savu tēmu > šajā sadaļā <
- tēmas nosaukums ir pēc izvēles;
- katra dienas bilde ir jābūt atsevišķā ziņojumā, kura nosaukumā jānorāda tās kārtas numurs 1/300, 2/300, 3/300 utt. Ja klāt izvēlētai dienas bildei ir nobildējies foto stāsts ar citiem varoņiem tad, to visu ievietot vienā ziņojumā;
- sanāk ka galvenajai dienas- bildei ir jābūt ar Jūsu izvēlēto galveno varoni.. bet visas papildus bildes var būt bez tā - ja viņas papildina.. vai stāsta vairāk par galveno bildi;
- bildei jābūt nosaukumam vai nelielam aprakstam par ko tas ir.. Piemēram: Kino diena.. Parka diena.. Ciemiņu diena.. Slimošanas diena utt.. un papildināt ar pāris rindkopām.. Lietus (diena).. Nebiju domājusi ka viņai patīk/nepatīk lietus.. utt.. var stāstu sadalīt epizodēs.. epizode 1.. 3.. 4..
- cenšaties lai bildes ir interesantas un kvalitatīvas.. lai tās ir acij tīkamas, bet dažreiz pat ne tik kvalitatīvo bildi var papildināt ar aprakstu.. stāstiņu kas kopumā radīs savu interesantu un spēcīgu iespaidu.. tā kā nebēdājat ja nav labas foto tehnikas - izmantojiet savu fantāziju! un iespējams tieši Jūsu bildes iekaros forumiešu sirdis!

Konkursa termiņi:

- sākās šodien - 7 maijā, turpinās līdz 2013 gada 3 martam ieskaitot;

- Konkursa dalībai var pieteikties līdz 31 maijam. Tātad - ja gribat piedalīties Jums līdz 31. maijam ir jāizveido sava tēma. Bet atceraties ka par maiju mēnesi Jums jābūt jau sakrātiem 25 kadriem/bildēm/epizodēm.
- pēc konkursa noslēgšanas, sākot ar 2013 gada 4 martu, divu nedēļu garumā būs balsojums kurā piedalīsies visi aktīvie foruma dalībnieki;
- 18 martā būs pasludināts uzvarētājs, kura kontā būs pārskaitīta balva. Vai nu izsniegta personīgi.

[i]Un pats galvenais kam dēļ šis viss ir -


BALVA

Konkursa dalībnieks kas ir saņēmis vis vairāk balsis - saņem 100 Latus.

Būs arī papildus simpātijas dāvanas no administrācijas pārējiem konkursa dalībniekiem pēc izvēles, kas tiks noteiktas konkursa beigās.

[b]Tad jau.. LAI VEICAS!!!
CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 3239624702

P.S. Exclamation

1) Pēc 1 jūnija, tad kad būs redzams pilnais dalībnieku sastāvs - būs papildus pārskatīta konkursa galvenā balva.
Tādā gadījumā ja kopējais dalībnieku skaits, ieskaitot (Enifer un Добрая ВедЬма), būs 10 vai vairāk cilvēku - konkursa balva ne tiks mainīta, t.i. būs 100Ls. Savukārt ja konkursa dalībnieku skaits būs mazāk ne kā 10 cilvēki balvas lielums būs atkarīgs no dalībnieku skaita x 10 Ls. Tā tad ja būs 5 dalībnieki balva būs - 50 Ls, ja 8 tad 80 Ls utt.


2) Balva un administrācija:
- gadījumā ja vinnē Enifer - balva tiks sadalīta starp pārējiem konkursa dalībniekiem;
- gadījumā ja vinnē Добрая ВедЬма.. balva tiks samazināta par 50% un pārējie 50% sadalīti starp pārējiem dalībniekiem.


Pēdējo reizi labojis Enifer 07.05.12 20:29; labots 1 reizi
IRENgorgeous
IRENgorgeous
Exhibition coordinator
Сообщения : 4522
Дата регистрации : 29.03.11
Откуда : Прибалтика

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

07.05.12 18:50
Чем черт не шутит. Давайте попробуем.
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

07.05.12 18:54
IRENgorgeous rakstīja:Чем черт не шутит. Давайте попробуем.
Пробуй Ирэнчик!! Я тебе собственноручно закажу Барбей с ебея, если ты выиграешь и решишь потратить деньги на кукло-расходы )
IRENgorgeous
IRENgorgeous
Exhibition coordinator
Сообщения : 4522
Дата регистрации : 29.03.11
Откуда : Прибалтика

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

07.05.12 19:09
Блин, Энифер, ты меня с ума сведешь такими предложениями
Хочу уточнить: в виде комиксов фото принимаются?
Slyfox
Slyfox
Katru dienu forumā
Katru dienu forumā
Сообщения : 366
Дата регистрации : 22.02.12
Откуда : Here there and everywhere.

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

07.05.12 19:40
Es noteikti piedalos! Varat pieskaitīt mani pie dalībniekiem.
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

07.05.12 20:22
IRENgorgeous rakstīja:Блин, Энифер, ты меня с ума сведешь такими предложениями
Хочу уточнить: в виде комиксов фото принимаются?
принимаются любые фото Wink - но учти в одной из фото за денЬ должна бытЬ главная героиня Wink
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

07.05.12 20:25
slyfox rakstīja:Es noteikti piedalos! Varat pieskaitīt mani pie dalībniekiem.
Esbūšu ļoti priecīga redzēt tevi starp dalībniekiem! bunny9
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

07.05.12 20:31
Exclamation Exclamation Exclamation

Izveidota sadaļa priekš konkursa dalībnieku tēmām!! > šajā kategorijā <
Slyfox
Slyfox
Katru dienu forumā
Katru dienu forumā
Сообщения : 366
Дата регистрации : 22.02.12
Откуда : Here there and everywhere.

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

07.05.12 22:07
Pirmajai bildei vajag būt kā iepazīstināšanai ar lelli?
Un drīkst citu diskusijās izteikt savus komentārus vai tur var rakstīt tikai pats veidotajs?
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

07.05.12 22:15
slyfox rakstīja:Pirmajai bildei vajag būt kā iepazīstināšanai ar lelli?
Un drīkst citu diskusijās izteikt savus komentārus vai tur var rakstīt tikai pats veidotajs?

Citu diskusijās var atbildēt Smile

Pirmo bildi droši vien laikam taisām kā iepazīšanos ar galveno varoni Wink
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

09.05.12 11:04
Es padomāju.. var būt šo tēmu padarām arī par runu tēmu ap šo konkursu? lai tik ļoti nepiedrazot personīgās tēmas?

>.< ziniet man jau tagad jūk domas ko lai dara savā tēmā ^_^ man bija dziļa doma un tagad kaut kādā prieka lēkmē man viņa izgaisa ^_^ domāju atkal Very Happy

IrenGorgeous - у тебя отличная идея с дайриком! под это столЬко всего можно запихнутЬ!

Slyfox - malacis ka sāki savu tēmiņu! Tava ideja man arī ļoti patīk!

Loststitch - tu zini man liekas.. ja mēs pārdzīvosim šo konkursu ^_^ būs jāmēģina kāds realitātes šovs.. ar pa tiešām atlasi un tēmām utt manuprāt tas ir ļoti aizraujoši!
einite
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 5412
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

09.05.12 11:16
Tiešām, būs ērtāk apspriest visu ko gribas šajā tēmā)

Enifer Спасибо)))
Мне как раз нужен был стимул не забывать про фото, а то в последнее время как то переживания душили все порывы, а тут такой шанс себе контролировать! Very Happy
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

10.05.12 14:55
Es negribu ne ko solīt. Bet es domāju ka konkursam ir jāpieliek vēl 2 un 3 vieta.. lai nav tikai 1 vieta ar balvu. (izņemot simpātijas balvas). Jūnija sākumā es jau varēšu precīzi pateikt.

Lai gan.. vispār var jau darīt tā 1 vieta + 2 vietas simpātijas balvas no 2 adminiem. kuri izvēlēsies katrs savu stāstu... lai gan.. nē te vēl ir jāpadomā..
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

10.05.12 15:33
man vēl ir jautājums - vai var (un vai vajag) komentēt jaunizveidotus profilus?
Slyfox
Slyfox
Katru dienu forumā
Katru dienu forumā
Сообщения : 366
Дата регистрации : 22.02.12
Откуда : Here there and everywhere.

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

10.05.12 15:36
Nu ja ir vēlme taisīt balviņas arī 2. un 3. vietai var arī tā ,bet ņemsim vērā arī to ka 1. vietas balva ir MILZĪGA var netaisīt 2. un 3. vietu. Tāpat jau būs arī simpātiju balvas . Smile
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

10.05.12 17:03
Добрая Ведьма - vispār jau.. mēs te jau iepriekš rakstījām ka, varbūt komentējam tos šeit? Pieņemsim tiek izliktas kārtējās bildes un ja ir ko teikt, tad to var izteikt šeit.. vienā ziņojumā sarakstīt vairākus tēmu autorus un savas domas par viņu izlikto.. Kā es augstāk jau rakstīju, rakstot slyfox un citiem lietotājiem.. ja es saprotami izsakos ^^

Es domāju ka komentēt vajag, it īpaši ja ir ko teikt vai ieteikt no savas puses.. tā ir tāda kā atgriezeniskā saite un tomēr stimuls.. ir patīkami saņemt komentāru.. tu saproti ka tavs darbs nav tā kā iemests akā/bedrē un tajā pazudis.. tu saproti ka kādam ir ko teikt.. vai nu uzslavu vai nu kritiku..

Šis projekts ir diezgan garš.. un ja mēs klusēsim visa ceļa garumā tad var palikt pat garlaicīgi ^_^ nu tas tā.. manas domas ^_^

Starp citu man ienāca prātā ka dažādu tēmu varoņi, kuri ir daudz maz līdzīga formāta var tikties savā starpā.. un vēlāk katrs (ja būs no tā bildes) varētu to izmantot savā stāstā.. tas būtu pat interesanti..

kārtējās foruma tikšanās varētu ļoti lietderīgi izmantot savām vajadzībām ^^

slyfox tas gan balva nav maza ^^ un diezgan neprātīga.. bet nu redzēsim.. jūnija sākuma es varēšu konkrēti pateikt par +2/3 vietu, tad kad sapratīšu savas iespējas.

Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

10.05.12 17:07
Добрая Ведьма - starp citu.. var būt kāda tikšanās reizē, kad slyfox varēs tai pievienoties.. tu varētu paņemt kādu no saviem Taeyang? Keiko tas būtu kāds jauns pavērsies Wink
Loststitch
Loststitch
Pastāvīgs apmeklētājs
Pastāvīgs apmeklētājs
Сообщения : 108
Дата регистрации : 16.08.11
Откуда : Rīga
http://www.kikamoracrafts.com

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

10.05.12 17:39
Starp citu man ienāca prātā ka dažādu tēmu varoņi, kuri ir daudz maz līdzīga formāta var tikties savā starpā.. un vēlāk katrs (ja būs no tā bildes) varētu to izmantot savā stāstā.. tas būtu pat interesanti..

Enifer - fantastiska ideja! sm7
Slyfox
Slyfox
Katru dienu forumā
Katru dienu forumā
Сообщения : 366
Дата регистрации : 22.02.12
Откуда : Here there and everywhere.

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

11.05.12 7:50
Tas patiešām būtu jauki jo es skatos ka visiem tagadējiem dalībniekiem ir 1/6 scale lelles. (varbūt es kļūdos bet nu visas izskatijās kā no 1/6 skalas.)
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

11.05.12 11:50
Vēl ideja - ja kam nav - pamēģiniet izveidot savam varonim vai varonei - savu māju vai dzīvoklīti Wink Daudz ideju par priekšmetiem un pārējo var smelties mūsu darbnīcas tēmās Wink
M.I.Y.U.
M.I.Y.U.
BJD Admin
BJD Admin
Сообщения : 389
Дата регистрации : 15.11.11
Откуда : Рига

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

11.05.12 12:36
Оч интересная тема, я её потырю для себя (для использования в своём дайри) ^___^ На фликре видела много раз этот фоточеллендж, но почему-то не доходило самой так же сделать. Моя любимая подборка - вот эта: http://www.flickr.com/photos/shizu_bara/sets/72157625607529135/

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 5752236602_bcd48da288

P.S. Здесь участвовать не буду, т. к. у меня зеркалка. Это будет не честно.
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

11.05.12 12:47
M.I.Y.U. rakstīja:P.S. Здесь участвовать не буду, т. к. у меня зеркалка. Это будет не честно.

Было бы здорово если ты могла бы присоединится. В начале июня я снова пересматриваю приз и места. Мы можем устроить категории для тех у кого более проф техника и для тех вроде меня с телефоном. Так может быть было бы даже лучше и не вводило бы в отчаяние.
_______

Pēc pēdējā ziņojuma man ienāca doma ka mēs varētu sadalīt bildes kategorijās- tie kas bildē ar profesionālo tehniku un tie kas (tā kā es ar telefonu vai mazu zieptrauciņu) Sadalīšanu kategorijas mēs varētu veikt jūnija sākumā. Lai, tie kam bildes var būt nav tik dzidras vai ir kā man ^_^ jūtās arī kā pilnvērtīgi konkursanti.
M.I.Y.U.
M.I.Y.U.
BJD Admin
BJD Admin
Сообщения : 389
Дата регистрации : 15.11.11
Откуда : Рига

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

11.05.12 13:04
Enifer,

Во-первых я не хочу соревноваться за приз, я фотографирую немало и для своего удовольствия.
Во-вторых, я всё-таки хочу сделать именно фоточеллендж "365", и то не начиная с какого-то определённого числа, а когда придёт по почте мой новых объектив-портретник.
В-третьих, у меня 3 года опыта в фотографировании кукол, зеркалка с 3-мя разными объективами и 7 лет опыта пользования фотошопом. Ну нечестно это будет, и это моё непоколебимое ИМХО.
Я тут отписалась, просто потому, что хочу стырить идею "365", буду с интересом наблюдать за вашими темами и ждать резултатов конкурса =)
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

11.05.12 13:19
M.I.Y.U. - ИМХО понято ^_^ ну хороше что хотЬ идея тебя сподвинула )
Slyfox
Slyfox
Katru dienu forumā
Katru dienu forumā
Сообщения : 366
Дата регистрации : 22.02.12
Откуда : Here there and everywhere.

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

11.05.12 15:47
Enifer rakstīja:Vēl ideja - ja kam nav - pamēģiniet izveidot savam varonim vai varonei - savu māju vai dzīvoklīti Wink Daudz ideju par priekšmetiem un pārējo var smelties mūsu darbnīcas tēmās Wink
O laba ideja es pamēģināšu izveidot dažas istabas pēc šī video tutoriala :
Sponsored content

CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies) - Page 2 Empty Re: CHALLENGE 300 + off-topic (noslēdzies)

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā