Leļļuplaukts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MONSTER HIGH FAN CLUB!!

+16
Slyfox
AliceClawdeen
LilExy
Zihorka
Cara
M.I.Y.U.
marta
Режина
rusalka
Troy
Loststitch
Kasumi
Добрая Ведьма
Akane
Enifer
einite
20 posters
Go down
Anonymous
Гость
Viesis

MONSTER HIGH FAN CLUB!!  - Page 37 Empty Re: MONSTER HIGH FAN CLUB!!

22.07.13 0:33
Myá!Puikas ir defecíts!MONSTER HIGH FAN CLUB!!  - Page 37 3755817074 
Troy
Troy
Ms.Pūce
Ms.Pūce
Сообщения : 218
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Liepāja

MONSTER HIGH FAN CLUB!!  - Page 37 Empty Re: MONSTER HIGH FAN CLUB!!

29.08.13 23:55
Nu tā- redzēju šodien '13 wishes' sēriju 'XS rotaļļietās'.
Mani iespaidi-
1)ehh, žēl, ka 'putekļu meitene nebija No , ceru,ka viņa nekļūs par kārtējo LV vietējo ekskluzīvu;
2) ļoti, nu ļooooootiiii patīk abas vilku māsiņas ( diskutēju ar veselo saprātu par tēmu 'nu nevajag tev vairākas viena personāža lelles') ;
3) Lagūna- pilnīgi nesapratu, bet gan jau kādam patīk tieši tāda saldūdens Lagūna;
4) GiGi- gadsimta vilšanās MONSTER HIGH FAN CLUB!!  - Page 37 1276235248 nu kā, NU KĀĀ var uztaisīt kaut ko tik neinteresantu un nosaukt par džinu MONSTER HIGH FAN CLUB!!  - Page 37 1276235248 Pirmo reizi dzīvē ierauzīju monstriņu, kuru gandrīz ir jāsaņemas, lai pirktu, ja nu reiz gribu daudz maz visu personāžu kolekciju.

P.S. oi, aiz sajūsmas aizmirsu, ka ir arī Hīts/Ebija dubultpaka ( otra dubultpaka arī ir).
Puisis nuuu... molds ļoti simpātisks, ehh, kā prasītos labāk nostrādāti ( ja pasapņojam, tad šūti) mati. Man atkal dilemma- ar Hītu būtu manā kolekcijā otrā Ebija.
Nu NĒE... ja kādam interesē kooperēšanās, nopirkšu viņus un Ebiju, pat neizpakojot, t.i. nogriežot iepakojumu, pārdodu par nuuu.... latiem 10/ ja nav par daudz/ vai mainu pret 1/6 formāta apaviem .
Es vēl padomāšu- varbūt saņemšos pārzīmēšanai... jo puisi ta' man kolekcijā ui kā vajag, ja skaita, ka man 18 meitenēm ir tikai 2 puiši....
einite
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 5412
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

MONSTER HIGH FAN CLUB!!  - Page 37 Empty Re: MONSTER HIGH FAN CLUB!!

30.08.13 16:30
Ak vai, jā! Gigi ari man sagādāja lielu vilšanos! Viņa ir...nekāda Shocked 
Nē, pats skorpion-veidīgs ķermenis ir ļoti foršs, BET seja ir vienkārši atbaidoša. Un arī tā šausmīgā rozā krāsa! Un es tā cerēju, ka būs smiks džins Sad 

Putekļu meitene? Tu domā Bugimena meita? Es viņu dzīvē vel neesmu redzējusi...būs jāpastaigā pa veikaliem)
Troy
Troy
Ms.Pūce
Ms.Pūce
Сообщения : 218
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Liepāja

MONSTER HIGH FAN CLUB!!  - Page 37 Empty Re: MONSTER HIGH FAN CLUB!!

12.09.13 19:10
Jaunākais veikalā ieraudzītais ( plus kārtējais gadsimta aplauziens the wall )- redzēju šodien Catty Noir.
Pirmais iespaids- emmm...galīgi garām, tās šaušalīgās rozā parpalas ( piedodiet, tas manā izpratnē ir sviests ne solistes autfits), turklāt veikala apgaismojumā galvas tonis un ķermeņa tonis pamatīgi atšķīrās.
Ne par to stāsts- aizeju savās darīšanās, izdomāju paskatīties uz leļļuku vēlreiz ( no sērijas- varbūt man viņu tomēr vajag un šodien), pēc pārdesmit minūtēm jau nopirkta ( viņa tur bija tikai viena milzīgā barā citu monstriņu) Surprised 
Tas, protams, priecē, bet es mazliet paliku uz pauzes.
P.S. un tā rodas azarts- man VAJAG!!! Pat jau izdomāju savos audumu krājumos kā ātri un perfekti minka man tiks pie civilizēta solistes tērpa. Izvedu melna kaķa medības Liepājas veikalos! le chat
Anonymous
Гость
Viesis

MONSTER HIGH FAN CLUB!!  - Page 37 Empty Re: MONSTER HIGH FAN CLUB!!

12.09.13 20:22
Es domáju ka monstrinu ideju trauks jau ir izsmelts!Neko forsu vairs vini nevar izdomát.Esmu jau pamájusi viniem!MONSTER HIGH FAN CLUB!!  - Page 37 282545d9nr0erlyp
Un kvalitáte ar briesmíga pédéjá laiká.
Lilith Di Levilio
Lilith Di Levilio
Pastāvīgs apmeklētājs
Pastāvīgs apmeklētājs
Сообщения : 137
Дата регистрации : 27.03.13
Откуда : Riga

MONSTER HIGH FAN CLUB!!  - Page 37 Empty Re: MONSTER HIGH FAN CLUB!!

13.09.13 19:32
Awww, es laikam vienīgā te palikusi kam vēl monstriņi patīk! MONSTER HIGH FAN CLUB!!  - Page 37 1096938095 

Man gan patīk jaunās meitenes, mazliet pārtaisot viņām ir potenciāls būt ļoti smukām. Paņēmu Gigi, un viņai ir tik skaisti mati, kad izlaiž un iztaisno! bunny6 No Lagūnas iznāk super mīļa nāriņa.

Un Catty Noir manā skatījumā ir perfekta, pat ar visu rozā kleitu un es neesmu rozā fane! bunny4 

Manā skatījumā jaunās lelles ir mazliet nepabeigtas, viņām kaut kā trūkst, bet tas ir labojams ja tik ir gribēšana! mysterious cat
Sponsored content

MONSTER HIGH FAN CLUB!!  - Page 37 Empty Re: MONSTER HIGH FAN CLUB!!

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā