Leļļuplaukts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

09.06.11 14:17
Īstenībā mēs te pukstam saistībā ar izstādes kvalitāti..

Kā tad ir jāizskatās izstādei ko varētu nodēvēt kaut vai tuvu ideālam?

Pieņemsim ka šī izstāde bija domāta bērniem.. drīzāk arī tādēļ bija pieļauts leļļu nekārtīgums - izspūruši mati, netīras sejiņas.. nepārdomats izvietojums un leļļu pozas.. nenokontrolētas preses relīzes.. bērniem tā pat ir labi.. viņi nepamanīs..

Kā tad īsti jāizskatās tīkamai bērnu izstādei?

Ne runājot par izstādi kas ir domāta pieaugušajiem..
__________________________

Мы вот бухтим.. а как тогда должна выглядеть достойная выставка?
До пустим эта выставка была для детей.. скорее всего по этому была допущена такая не аккуратность - лохматость кукол.. не продуманное положение.. не проконтролированные пресс релизы.. детям и так хороше.. они не заметят.

Как тогда должна выглядеть детская выставка в идеале?

Не говоря уже о взрослой..
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

09.06.11 14:56
Publicēts raksts par izstādi iekš portāla "Kas JAuns" + bildes

Bildes un raksts ir lasāmi šeit >
http://159.148.1.102/lv/zinas/49965/uz-latviju-atcelojusi-starptautiska-barbiju-izstade-foto


Uz Latviju atceļojusi starptautiskā Bārbiju izstāde

Pasaulē visvairāk iekārotā lelle izstādē „Bārbija – modes ikona cauri laikiem” nu arī apskatāma Rīgā, tirdzniecības centrā „Spice Home”. Uz Rīgu atceļojusi skaistuļu kolekcija, kurā ir aptuveni 200 plastmasas leļļu modeļu.

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Barbie_centrala_1
Uz izstādes „Barbija – modes ikona cauri laikiem” atklāšanas svētkiem dejotāju pāris – Viola Abramova – Mailīte un Rihards Mailītis bija atnākuši ar saviem audzēkņiem no deju studijas „RV Studio”.

Krītot izstādes priekškaram, sabiedrībā populāru meiteņu māmiņas atzina, ka Bārbiju izstāde nu kļūs par meiteņu paradīzi, jo ikviena maza meitene ir spēlējusies ar pasaulē populāro lelli. Bārbijas izstādes atklāšana bija uzticēta Latvijas blondīņu asociācijas „Go Blonde” pārstāvei Dacei Dēnavai. Sarunā ar portālu kasjauns.lv Dace pastāstīja, ka pati savā bērnībā diezgan ilgi spēlējusies ar lellēm, savukārt viņas meita Rebeka jau izaugusi no leļļu vecuma un tagad viņai ir citas intereses. Dēnava uz pasākumu bija saposusies košā kleitā, matos bija iesprausts rozā zieds, bet lūpas rotāja mirdzoša lūpu krāsa. „Vai tad es neesmu līdzīga Bārbijai?” jautāja Dace un piebilda, ka Bārbijām tāpat kā blondīnēm mīļākā krāsa ir rozā.
Savukārt dejotāju pāris Viola Abramova-Mailīte un Rihards Mailītis uz izstādi bija atveduši kuplu bērnu pulciņu – gan meitenes, gan zēnus. Atklājās, ka Violas un Riharda kuplais bērnu pulciņš ir abu audzēkņi no deju studijas „RV Studio”. Populāro dejotāju audzēkņi ar lielu interesi vēroja izstādes atklāšanu, nogaršoja Bārbijas kūku un saldu limonādi.

Izstādē būs apskatāmas aptuveni 200 lelles Bārbijas no īpašām un krāšņām kolekcijām – Bārbija dažādos amatos un profesijās, Bārbija – līgava, Bārbija pasaku pasaulē un citas lelles. Savas dzīves laikā Bārbija ir piedzīvojusi neskaitāmas pārvērtības, iejutusies dažādās lomās un profesijās. Bārbijai un viņas draugiem ir saražots vairāk nekā miljards tērpu. Leļļu apģērbu veidošanā ir iztērēts vairāk nekā 105 miljoni metru auduma, padarot „Mattel” par lielāko apģērbu ražotāju pasaulē.

1959. gadā 9. martā Viskonsīnas štatā, ASV, tika radīta lelle, kuras autori tai deva vārdu Bārbija jeb īstajā vārdā Barbara Milisenta Robertsa. Vārds Bārbija tika atvasināts no lelles izveidotājas Rutas Hendleres meitas vārda Barbara. Nepilnus divus gadus vēlāk pasaules iecienītāko leļļu tirgū parādījās Bārbijas pirmā, īstā un vienīgā mīlestība – šarmantais un galantais leļļu puisis Kens jeb pilnajā vārdā Kens Karsons.

Barbija mūsdienās komentārus neprasa – tā ir visvairāk iekārotā lelle pasaulē. Katru sekundi visā pasaulē tiek pārdotas divas lelles, bet ik nedēļu – apmēram miljons plastmasas skaistuļu. Pirmā Bārbija bija tērpta melni baltā svītrotā peldkostīmā, un tās mati bija sasieti 20. gs. 50. gadu slavenajā zirgastes frizūrā. Šīs lelles vizuālajā tēlā jau no paša sākuma ir atspoguļotas modernākās modes tendences un stila izsmalcinātība, tāpēc tā ir kļuvusi par pusaudžu meiteņu iedvesmas objektu. Nereti lelles tēls tika veidots, iedvesmojoties no attiecīgā laika sabiedrībā plaši pazīstamām sievietēm, piemēram, Merilinas Monro, Ritas Heivortes un Elizabetes Teilores.

2011. gads ir Kena 50. jubilejas gads, un tas tiek veltīts Barbijas un Kena mīlestībai. 14. februārī – pēc septiņu gadu dzīvošanas šķirti – Barbija un Kens paziņoja, ka viņi atkal ir pāris. Bārbija savā Facebook profilā mainīja attiecību statusu uz „attiecībās” un apvienoja savu un Kena profilu vienā. „Bārbij, kaut esam no plastmasas, mūsu mīlestība ir īsta!”, sacīja Kens. Bārbijas un Kena mīlasstāsts ir neatkārtojams – romantisku drāmu, aizkustinošu šķiršanos un modes kaislību bagāts, un tam sekojam līdzi jau vairāk nekā piecdesmit gadu.

Santa Cipule/ Foto: Dina Ikauniece

Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

09.06.11 15:11
Rīgā atklāta vērienīga Bārbiju izstāde (Mango.lv)

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 File38992423_40c00315

Raksts un bildes:
http://mango.delfi.lv/zinas/apraksti/pasakumi/riga-atklata-verieniga-barbiju-izstade.m?id=38992311

Uz Rīgu atceļojusi pasaulē iekārojamāko leļļu izstāde Bārbija – modes ikona cauri laikiem, kurā apskatāmas apmēram 200 plastmasas skaistules. Par modīgajām lellēm pasākuma atklāšanā sajūsminājās ne vien meitenes, bet arī viņu mammas.


"Es pat dēlam iestāstīju, ka jāpavada mammu un māsu uz Bārbiju izstādi, jo šī nav vienkārši lelle, bet iemieso veselu vēsturi," sarunā ar izklaides portālu Mango par izstādi priecājas aktrise Zane Vaļicka (attēlā).

Aktrise smejas, ka ja vidēji katrai mazai amerikāņu meitenei esot astoņas Bārbijas, itāļu meitenei - septiņas, bet mazajām anglietēm un vācietēm - piecas, savukārt viņas meitiņai Ievai to esot vēl vairāk. Ne tāpēc, ka aktrise meitai nemitīgi pirktu lelles - pie savas Bārbiju kolekcijas mazā Ieva tikusi, pateicoties mammas draudzenēm, kuras vēlīgi atdodot mazajai savu pieaugušo meitu lelles.
"Neuzskatu, ka spēlēties ar Bārbijām būtu slikti, un nepiekrītu, ka šīs lelles veido bērnam nepareizus skaistuma ideālus. Galu galā - visus priekšstatus par pasauli un skaistumu bērnam veido nevis lelles, bet vecāki. Taču to, ka Bārbija ir moderna, nevar noliegt - izstādē redzēju lelles Versačes un Ralfa Lorēna tērpos, no kādiem arī pati neatteiktos," stāsta Vaļicka.

Izstādes atklāšanā par nu jau 52 gadu jubileju nosvinējušo lelli un viņas krāšņo tērpu un aksesuāru kolekciju priecājās arī politiķe Solvita Āboltiņa, "vicemisis Latvija 1999" titula īpašniece un šova Dziedi ar zvaigzni dalībniece Dace Dēnava, dejotāju pāris Viola Abramova-Mailīte un Rihards Mailītis, Prāta vētras taustiņnieka Māra Mihelsona mīļotā meitene Santa Bindemane ar bērniem, kā arī citi mazi un lieli Bārbijas draugi.

Slavenā lelle Bārbija jeb īstajā vārdā Bārbara Milisenta Robertsa dzimusi 1959. gadā 9. martā, Viskonsīnas štatā, ASV. Nepilnus divus gadus vēlāk pasaules iecienītāko leļļu tirgū parādījās Bārbijas pirmā, īstā un vienīgā mīlestība - šarmantais un galantais leļļu puisis Kens jeb pilnajā vārdā Kens Karsons.

Mūsdienās katru sekundi visā pasaulē tiek pārdotas divas Bārbijas, bet ik nedēļu - apmēram miljons plastmasas skaistuļu. Pirmā lelle Bārbija bija tērpta melni - baltā svītrotā peldkostīmā, un tās mati bija sasieti piecdesmito gadu slavenajā zirgastes frizūrā.
Šīs lelles vizuālajā tēlā jau no paša sākuma atspoguļojas aktuālākās modes tendences, un tā kļuvusi arī par pusaudžu meiteņu iedvesmas objektu. Nereti lelles tēls tika veidots, iedvesmojoties no attiecīgā laika slavenībām, piemēram, Merilinas Monro, Ritas Heivortas un Elizabetes Teilores.

2011. gads ir Kena 50. jubilejas gads, un tas tiek aizvadīts Bārbijas un Kena mīlestības zīmē. 14. februārī, pēc septiņu gadu dzīvošanas šķirti, Bārbija un Kens paziņoja, ka viņi atkal ir pāris. Bārbija savā Facebook profilā nomainīja savu attiecību statusu uz "attiecībās" un apvienoja savu un Kena profilu vienā. "Bārbij, kaut esam no plastmasas, mūsu mīlestība ir īsta!" sacīja Kens.
Izstāde Bārbija - modes ikona cauri laikiem būs apskatāma Spice Home otrajā stāvā līdz 10. jūlijam tirdzniecības centra darba laikā. Ieeja - bez maksas.
avatar
Товарищ Барбье
Осторожно! Независимый эксперт.
Осторожно! Независимый эксперт.
Сообщения : 372
Дата регистрации : 29.03.11
Откуда : Москва
http://pda.diary.ru/~tovarishbarbie

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

09.06.11 16:14
В плане аккуратности эскпонирования не вижу разницы между детской и взрослой выставкой.

Детскую позволительно оформить в игровых тонах.
Взрослая должна быть несколько серьезнее.

Но не принципиально.
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

09.06.11 17:37
T/c Spice Home saimnieko Bārbijas

Raksts + Bildes

http://aculiecinieks.delfi.lv/news/pasakumi/tc-spice-home-saimnieko-barbijas.d?id=38989247

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 E6fe022c6a1b

8. jūnijā plkst. 16:00 tika atklāta pasaulē visvairāk iekārotās lelles izstāde "Barbija – modes ikona cauri laikiem" tirdzniecības centrā Spice Home. Uz Rīgu atceļojusi skaistuļu kolekcija, kurā ir aptuveni 200 plastmasas modeļu Ar šo izstādi t/k Spice tiks atklāts Amerikas šopinga festivāls.

1959. gadā 9. martā Viskonsīnas štatā, ASV, tika radīta lelle, kuras autori tai deva vārdu Barbija jeb īstajā vārdā Barbara Milisenta Robertsa. Vārds Barbija tika atvasināts no lelles izveidotājas Rutas Hendleres meitas vārda Barbara. Nepilnus 2 gadus vēlāk pasaules iecienītāko leļļu tirgū parādījās Barbijas pirmā, īstā un vienīgā mīlestība – šarmantais un galantais leļļu puisis Kens jeb pilnajā vārdā Kens Karsons.
Izstādē tirdzniecības centrā Spice Home būs apskatāmas aptuveni 200 Barbijas no īpašām un krāšņām kolekcijām – Barbija dažādos amatos un profesijās, Barbija – līgava, Barbija pasaku pasaulē u. c. Savas dzīves laikā Barbija ir piedzīvojusi neskaitāmas pārvērtības, iejutusies dažādās lomās un profesijās. Barbijai un viņas draugiem ir saražots vairāk nekā miljards tērpu. Leļļu apģērbu veidošanā ir iztērēts vairāk nekā 105 miljoni metru auduma, padarot Mattel par lielāko apģērbu ražotāju pasaulē.
Barbija mūsdienās komentārus neprasa – tā ir visvairāk iekārotā lelle pasaulē. Katru sekundi visā pasaulē tiek pārdotas divas lelles, bet ik nedēļu – apmēram miljons plastmasas skaistuļu. Pirmā Barbija bija tērpta melni baltā svītrotā peldkostīmā, un tās mati bija sasieti 20. gs. 50. gadu slavenajā zirgastes frizūrā. Šīs lelles vizuālajā tēlā jau no paša sākuma ir atspoguļotas modernākās modes tendences un stila izsmalcinātība, tāpēc tā ir kļuvusi par pusaudžu meiteņu iedvesmas objektu. Nereti lelles tēls tika veidots, iedvesmojoties no attiecīgā laika sabiedrībā plaši pazīstamām sievietēm, piemēram, Merilinas Monro, Ritas Heivortas un Elizabetes Teilores.
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

09.06.11 17:38
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

10.06.11 10:01
Vai kādam vēl ir bildes vai atsuksmes no pasākuma? Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 2548021861
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

10.06.11 20:13
Привет всем! Йенифер в ударе. И тут все так интересно, что я даже примчалась из глубокого отпуска в сельской местности, что бы подержать руку на пульсе событий))
тоже хочу обозреть прессу.

статья в ежедневной газете Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Chas_newww

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 435610467
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

10.06.11 20:20
ну что сказать...шажок для Латвии - скачок для нас... сам процесс "скачка" (а скакали в сторону коммерции, по велению свыше, но вопреки желаниям души) показан наглядно - волосы вьются, руки трясутся и ноги, а что ноги? Скачут, разумеется, как вы могли подумать, что криво стоят, там зарыта глубокая мысль!

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 435610467
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

10.06.11 20:25
да, кто не видел газету - примешали даже политику (все серьезно)
Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 IMG_0136
гламур (ну..это что-то розовенькое..)
Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 IMG_0144
Помянули Кена...
Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 IMG_0138
жаль на сайте нет полной версии статьи, не уверенна, что можно цитировать, но если, что стирайте
Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 IMG_0139Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 IMG_0140

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 435610467
IRENgorgeous
IRENgorgeous
Exhibition coordinator
Сообщения : 4506
Дата регистрации : 29.03.11
Откуда : Прибалтика

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

10.06.11 21:26
Ведьмочка, спасибо, за статейку. даже ЧАС не устоял!!!

_________________
Let yourself be beautiful
Sparkling love, flowers
And pearls and pretty dolls...
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

11.06.11 9:31
угу (тут надо заметить, что мы с Ирэн висели в скайпе у друг-друга и хвалили Йенифер)
Теперь хотим похвалить здесь. Этот активист (она же основатель, модератор, вдохновитель...хотя я тоже вдохновитель, но гона о высоком) искрит идеями, как новогодняя ёлка, но в отличии от ёлки гораздо более огнеопасна (я восстала из отпуска, например) и способна на хорошие статьи (вопреки собственному мнению). Как бы то ни было, а все бреши только Барбье мы не заткнём, продолжаем трудится товарищи во славу свободновыбранного времени!

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 435610467
IRENgorgeous
IRENgorgeous
Exhibition coordinator
Сообщения : 4506
Дата регистрации : 29.03.11
Откуда : Прибалтика

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

11.06.11 11:23
Ведьмочка, совершенно права, Энифер, ты simply amazing!!!

_________________
Let yourself be beautiful
Sparkling love, flowers
And pearls and pretty dolls...
IRENgorgeous
IRENgorgeous
Exhibition coordinator
Сообщения : 4506
Дата регистрации : 29.03.11
Откуда : Прибалтика

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

17.06.11 14:49
Я все-таки не выдержала и посетила выставку, конечно хотелось чего-то большего, но в общем неплохо

_________________
Let yourself be beautiful
Sparkling love, flowers
And pearls and pretty dolls...
IRENgorgeous
IRENgorgeous
Exhibition coordinator
Сообщения : 4506
Дата регистрации : 29.03.11
Откуда : Прибалтика

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

17.06.11 14:52
Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 2011.06.11%252520Exhibition%252520048
Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 2011.06.11%252520Exhibition%252520046
IRENgorgeous
IRENgorgeous
Exhibition coordinator
Сообщения : 4506
Дата регистрации : 29.03.11
Откуда : Прибалтика

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

17.06.11 14:53
Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 2011.06.11%252520Exhibition%252520047Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 2011.06.11%252520Exhibition%252520049
IRENgorgeous
IRENgorgeous
Exhibition coordinator
Сообщения : 4506
Дата регистрации : 29.03.11
Откуда : Прибалтика

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

17.06.11 14:54
Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 2011.06.11%252520Exhibition%252520051

_________________
Let yourself be beautiful
Sparkling love, flowers
And pearls and pretty dolls...
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

17.06.11 18:12
молодец! я тоже думала сегодня посетить, но...пирожки победили)) (я их пекла)
смешно спрашивать конечно, но появилась ли новая горячая хотелка?

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 435610467
IRENgorgeous
IRENgorgeous
Exhibition coordinator
Сообщения : 4506
Дата регистрации : 29.03.11
Откуда : Прибалтика

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

17.06.11 18:35
Э-э, нас шотландка привлекла, хотя она далеко не блондинка. А так, чтобы хотелка, да еще и горячая...ну не знаю...ВСЕХ хочу!

_________________
Let yourself be beautiful
Sparkling love, flowers
And pearls and pretty dolls...
Anonymous
?????
Viesis

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

11.07.11 1:27
AAA..Pochemu takaja ne spravedlivostj..Pochemu nikto dazhe mne ne nameklnul ,shto vistavka otkrilasj i uzhe ,kak mesjac..Ja bi detej svodila..Sad(((((Dazhe smesho..,kak raz segodna v voskresenje ona i zakrilasj..,Hotj-bi v poslednij denj uspetj.Ja v shoke.
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

11.07.11 11:14
не поверишь...думали ты в курсе! везде же информировали... блин.
это ещё одна причина быть на форуме.
а детей...своди к Ирэне..тот же эффект в принцепе..и руками нельзя трогать...

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 435610467
Sponsored content

Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem' - Page 2 Empty Re: Izstādē 'Bārbija – modes ikona cauri laikiem'

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā