BARBIE новинки jaunumi what`s new - Page 11 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Leļļuplaukts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

BARBIE новинки jaunumi what`s new

+5
Enifer
Добрая Ведьма
einite
Līga
IRENgorgeous
9 posters

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 11 no 13]

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Nu ja, smuka sejiņa, tad vēl skaisti, gari mati plus vēl stilīgs apģērbs, vārdu sakot laba kombinācija Smile) man liekas, ka kaut kas tik foršs nemaz nebija vairs no mattel kolekcijas lellēm gaidāms, spriežot pēc pēdējā laika bārbijām.....

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Es arī ko tādu vairs pat nebiju gaidījusi! Tagad cerēšu, ka viņu iedvesma turpinās aktīvi darbosies un arī nākamās bārbijas būs izdevīgākas par to, ko Mattel laida pasaulē pēdējajā laikā.

IRENgorgeous

IRENgorgeous
Exhibition coordinator

Gaidisim blondinites.

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Es gribētu redzēt zilmati Smile

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Как же красива новая Sorcha Barbie! Вот действительно кукла, к которой даже капризная я придраться не могу. Прям не знаю что мне больше нравится - макияж, причёска, платье или аксессуары, у неё всё идеально! Короче, Маттел уже второй раз (после TheBarbieLook) за этот год меня ооочень приятно удивил)))

BARBIE новинки jaunumi what`s new - Page 11 2017c2a0sorcha-barbie-doll-face

BARBIE новинки jaunumi what`s new - Page 11 2017c2a0sorcha-barbie-doll

Enifer

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Действительно красивая! Сочные цвета и красивый макияж. Мне тоже очень нравится ) Не пойму молда... такой носик напоминает мне девушку с голубыми волосами из Фашионист.

https://www.instagram.com/eniferr

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Nepatīk kaut kā man viņa Evil or Very Mad

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Tiešām? Kādēļ tā?

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

No tāluma, kad ieraudzīju viņas īstās bildes ebay,tad likās ok, bet apskatoties tuvāk secināju, ka nepatīk ne ta seja, ne frizūra īsti un tērps galīgi nav manā gaumē. Tāpat līdzīgi ar Quincenera šī gada bārbiju.Bet nesaku, ka slikta būtu, kā, piemēram,jaunās Holiday bārbijas, kas kā jau katru gadu pārsteidz ar savu lētumu un briesmīgo kvalitāti.

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Līga
Mūsu gaume ļoti bieži sakrīt, bet šoreiz gan krasi atšķiras Smile

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Manā gaumē varētu būt šī....izsaktās gan, ka diezgan dārga varētu būt.
[img]BARBIE новинки jaunumi what`s new - Page 11 36472529791_09db35384a_cBlush Fringed Gown Barbie is available... I think by Bubbles C., on Flickr[/img]

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Līga
Man šajā bārbijā patīk viss, izņemot lūpas. Tās izskatās nedaudz pretdabiski, it kā būtu pārāk trekni uzkrāsotas. Kleita gan pasakaini skaista!

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Nu ir tās lūpas tādas dikti efektīgas, varbūt dzīvajā pat ļoti smuki izskatīsies, kas to lai zin cat

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Nu jā, dzīvajā tas spīdums var izskatīties ne tik intensīvs kā promo-bildēs)

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Man ļoti patīk, arī lūpas samērīgi izskatās un proporcionāli sejai Smile

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Nu jā, dzīvajā lūpas izskatās daudz dabiskāk. Tagad man šī lelle patīk daudz vairāk, nekā pēc pirmajām promo-bildēm. Un tik laba krāsas un toņu izvēle kleitā! Ļoti skaista bārbija)

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Njā, viņu būtu vērts iegādāties Smile Teikšu kā ir, reālās dzīves bildēs viņa pat diezgan atšķirīgi izskatās sejas ziņā no promo bildes. Ne tikai par lūpām runājot.

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Varbūt vienkārši gaisma krīt uz sejas citā leņķi, tādēļ arī ir manāmas tik lielas atšķirības. Šī ir jebkuras labas kolekcijas cienīga lelle!

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Мне очень приглянулась новая Барби Hello Kitty. Не знаю почему, но объединение вязаной кофточки с вышивкой на юбке на столько абсурдно, что вызывает у меня бурный восторг))) А сумочка вообще заслуживает отдельной похвалы BARBIE новинки jaunumi what`s new - Page 11 3556276219

BARBIE новинки jaunumi what`s new - Page 11 1587bc6c6b581e0309e81dd2f6dad0b0

https://sg.style.yahoo.com/sanrio-giving-us-hello-kitty-160035592.html

http://www.sgvtribune.com/2017/10/30/yes-barbie-hello-kitty-is-a-thing-and-heres-how-much-one-will-cost-you/

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Man šī te ļoti patīk, cik nu var pagaidām spriest no redzētā :flower:

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Man arī ļoti interesē kā izskatīsies viņas kārba! Ceru, tā būs tikpat labi pārdomāta kā pati lelle Smile

IRENgorgeous

IRENgorgeous
Exhibition coordinator

Personigi man patik baltas zekites un sarkanas sandales. Labs savienojums.

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

cat Viss viņā man liekās dikti smuks, cik redzēju nesen ebay viņas īstās bildes kastītē kā izskatās Smile

Enifer

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Новости Smile

Barbie Gigi Hadid Barbie doll in 2018

изображение


сотня игровых Барби:

https://www.instagram.com/eniferr

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 11 no 13]

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā