Leļļuplaukts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Akane
Akane
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Сообщения : 609
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

21.03.11 14:26
Вас когда нибудь пугали куклы? Может, это старинная кукла, которая давно пылится в витрине, а может, найденная плассмаска?


Pēdējo reizi labojis Enifer 22.12.12 9:34; labots 2 reizes (Reason for editing : + 1 valoda)
Akane
Akane
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Сообщения : 609
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

21.03.11 14:27
Меня очень пугают реборны. Вроде бы ребёнок, как настоящий, но не ест, не дышит, не шевелится.
Словно мёртвый младенец.
Всё выше сказанное сугубое ИМХО, если кого-то задела, извините.

_________________
мне надо сдать себя в музей и жить там как экспонат.
Akane
Akane
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Сообщения : 609
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Ko Jūs darat, kad atbrauc jauna lelle? /По приезду новой куклы, что вы делаете в первую очередь?

27.03.11 13:02
Может у кого-то свои ритуалы выработаны? А кто-то может просто распаковывает, и ставит на полочку?)


Pēdējo reizi labojis Akane 27.03.11 23:48; labots 1 reizi
Akane
Akane
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Сообщения : 609
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Kā jūs sev atklājāt lelles? / Как вы узнали про кукол?

27.03.11 13:03
Interesanti uzzināt kā jūs sev atklājāt lelles? Katram noteikti ir savs stāsts.

Кто как узнал? HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Drag_01
Akane
Akane
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Сообщения : 609
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

27.03.11 13:55
Расскажу про себя Smile

Раньше я активно сидела на форуме про игру Симс 2.
И однажды, когда я зашла в болталку, я увидела тему "Наши куклы".
Проскользнула мысль: Что за бред такой?
Я посмотрела тему, да и забыла про неё.
Через несколько дней, мне прислала промо-фото J-Doll Avenue Kleber.
Ну хочет куклу, так пускай покупает.
Прошёл мой ДР. Когда были все деньги окончательно растрачены, я поняла, что очень хочу куклу. Собеседника, подругу - куклу.
10 апреля 2010 приехала Ринако. Моя самая первая кукла Smile


Pēdējo reizi labojis Akane 27.03.11 17:02; labots 1 reizi
Akane
Akane
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Сообщения : 609
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

27.03.11 14:07
Всегда, когда открываю новую куклу, в моей комнате должен быть безупречный порядок Smile

_________________
мне надо сдать себя в музей и жить там как экспонат.
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

27.03.11 14:24
Par lellēm vispār zināms jau no bērnības Smile

Bet kolekcijas lelles tādas kā Fashion Royalty, Momoko, J-Doll un citas ne-rotaļu lelles es atklāju Flickr fotoalbūmos.

Vienu dienu man ienāca prātā apskatīties internetā vai kādam vēl interesē leļļu apģerbu izgatavošana, jo man bija ienācis prātā kautko paveidot savai vienīgajai uz to brīdi lellītei (kādreiz bērnībā man tas ļoti patika un uzejot savu lellīti sava skapja plauktos man palika viņas plikiņās žēl).

Tā lēnām ložņājot internetā iz uzgāju šīs bildes:

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 6ea7062d5c22

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 2529297492_3d54ba0d3f
Glow Vanessa by Mauro M UK, on Flickr

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 3415377571_f41d756f1c
Miami Glow Vanessa by JennFL, on Flickr

Lieki teikt ka tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena Shocked (un zinātnieki vēl sakaka tāda nav iespējama).

Es nolēmu ka tas ir tāds Barbie lelles paveids.. sākumā intereses pēc sāku meklēt un skatīties.. tā arī pamazām atklāju kas šīs ir par lellēm - tieši bildē ir Jasona Wu dizainera lellīte no sērijas Fashion Royalty, vārdā - Vanessa Perrin (Miami Glow izlaidums).
tad atklājās arī pārējās meitenes..

Natalia

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 4868463939_4a0380920a
Natalia by Jul 479, on Flickr

Adele

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 4066871066_3c12a49028
Fashion royalty Adele by david.east, on Flickr

Luchia

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 3381593997_89d8e7ddc1
Bewitching hour Luchia by Nina-chan, on Flickr

Isha

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 2755469772_6eff1dc6c0
Isha goes for rock star glam by Debbie the Deboxer, on Flickr

Eugenia

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 4027736382_8cc4d8f193
Fashion royalty Eugenia by david.east, on Flickr

un daudzas citas..

Tad arī atklājās tas ka pieaugušie cilvēki kolekcionē lelles, šuj tām drēbes.. bildē.. tas izrādās ir interesants un jauks hobbijs ko varētu piekopt tad kad gribās pabūt mājās, pavingrināt roku miniatūras šūšanā vai fotogrāfijā.

Man jau no bērnības bija tuvas gan lelles gan mīkstās rotaļlietas jo jau manas mammas hobbiji bija darināt mīkstās rotaļļietas un apģērbus.
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

27.03.11 18:58
Pirmo lelli man mamma uzdāvināja vēl tikai mani gaidot.
Tā ir Ketija
HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ IMG_9144

Otra bija Katja (vārdus deva vectēvs un viņam patika Krievijas imperatore Ekaterina))
HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ IMG_9240
mēs kopa augam un mācijamies
HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ IMG_9225

Un trešā bija manas mammas draudzenes bērnības lelle kuru es, kauns teikt, izlūdzos… jo tā ari bija mīlestība no pirmā acu skatiena …es nevarēju bez viņas!
Vardu iedeva bijusi saimniece pati:
– „Анжела…пусть будет - Анжела, мне нравится!”
- „Ужас! Какое вычурное имя! Я если онa так потом ребенка назовет?»- iekliedzas mana mamma

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ IMG_0180

Bet bija jau par vēlu.
Misis Anzela piedzima. Man bija 5 gadi.



_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 435610467
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

28.03.11 0:05
Nu nevar teikt ka reborn mazuļi mani biedē.. bet gan izraisa nepatīkamas sajūtas - tik tiešām šīs mazuļu lelles ir pārāk realas pārāk cilvēciskotas.. bet ne kustās ne elpo(lai gan es kautkur lasīju ka dažiem ir pat iebūvētas elpošanas un sirds pukstu sistēmas).

Var būt šādu nepatīkamu attieksmi ir radijis tas ka ir tādi cilvēki kas šīs lellītes uztver kā mazos bērnus un arī apejās ar tām kā ar dzīviem maziem bērniem. Staidzina.. gaida atraudziņu.. Manuprāt tas traumē cilvēka psihi..

Tad vēl tērē šausmīgas naudas apģērbiem un piederumiem..

Tad jau tik tiešām, kā mūsu viesis viesu grāmatā rakstīja, labāk tērētu lapdarībai.. bērnunamiem kur tik tiešām maziem mazulīšiem vajag siltumu un palīdzību. Tas ir tikai mans viedoklis.

Un protams nepatīk un es nepiekrītu lellēm monstriem.. visādiem izdzimteņiem, šausmu filmu varoņiem un citām preteklībām.. nezinu neko par enerģijām un necenšos tās saprast bet ja tādas ir, tad kādas enerģijas izstaro miroņi un visādi citi mocekļu un mošķi?
Kā var vispār sākt radīt kautko tādu? Kropļus no šausmu filmām?

Diemžēl.. kur ir pieprasījums tur vienmēr būs piedāvājums.. neskatoties ka tas vienkārši apgriež kājām gaisā visu tīro un labo mūsos, apsmej un apgānī pašas svētākās lietas. Ar to mēs diemžēl saskaramies it in visur.
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

28.03.11 13:25
Baudos atbilde par „mocekļu” valdzinājumu slēpjas krustnešu kultūra. Savādāk kā uztvert krucifikssu? Vai es grēkoju šai brīdi? Tas ir strīdīgs jautājums. Vienkārši es nelieku vienlīdzības zīmes starp lellēm, bērniem un spēli.

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 435610467
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

28.03.11 15:15
Negribētos te iejaukt ticības un to saistošas lietas. Kristiešu svētie mocekļi un lelles ir dažādas lietas.

vieniem lelles var būt tikai spēle.. man negribētos uzsākt mūžīgo diskusiju par to ka tv arī kaitīgs un mūzika.. un ko tad nabaga lelle ir izdarījusi jo salīdzinoši ar citām daudz postošākām lietām viņa ir tikai pile jūrā.

vienkārši cilvēks jau tik tālu ir pieradis ka vairs nepamana un neatšķir kas ir kur.
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

28.03.11 20:07
Man ari negribas jaukt. Bet dzīve viss ir saistīts. Lelle ir tikai veids. Paskatāties –
Lelle + bērns = spēle
(Lelle + spēle) – bērns = reliģija
(lelle + spēle) x bērns = māksla
(Lelle+ bērns) : bērnu = sāpes

Katrs tiek gala ar sevi un savu dzīvi ka var un lelles palīdz to izdzīvot, jo mirst tava vieta…

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 435610467
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

28.03.11 20:41
Cik cilvēku tik domu. Kā es jau teicu cilvēki vairs neatšķir.

Piedod, man lelle ar reliģiju nesaistās.. nu nekādīgi.
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

28.03.11 22:30
то есть сначала ты делаешь приборку? Идеально!

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 435610467
Akane
Akane
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Сообщения : 609
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

28.03.11 22:36
Да Smile
Когда кукла приедет, она стоит в коробочке, пока в моей комнате не станет уютно I love you
Когда приберусь, я достаю её, и тогда уже ничего не отвлекает)

_________________
мне надо сдать себя в музей и жить там как экспонат.
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

28.03.11 22:42
мне бы так... я просто сразу затеваю грандиозную фотосессию и сравнение..а потом есть что прибирать всю неделю((

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 435610467
einite
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 5412
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

01.05.11 14:56
Akane  Какая замечательная традиция! Мне такого явно не хватает)))  

У меня особого ритуала нет, разве что я всегда распаковываю посылку ОЧЕНЬ аккуратно. И я имею в виду не только кукольную коробку, но и саму почтовую. Тщательно разматываю скотч, где не могу аккуратно отклеить - отрезаю ножом, разматываю пупырчатую плёнку и отклеиваю с неё весь скотч...короче, растягиваю удовольствие)))

_________________
-Es mīlētu rītus daudz vairāk, ja tie sāktos nedaudz vēlāk... Rolling Eyes
(c)
Lūdzu, izmantojot manu fotogrāfiju norādiet atsauci (linku, ar foto oriģinālu). Paldies Very Happy
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

01.05.11 21:02
последние два раза я, по примеру Акане, прибирала комнату. Вообще надеюсь сохранить традицию...места для фотосессий больше..

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 435610467
einite
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 5412
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

01.05.11 21:19
Ну вот пожалуйста - ещё одно полезное качество кукол))) Они развивают в хозяевах уважение к чистоте и соблюдению порядка в доме ^___^

_________________
-Es mīlētu rītus daudz vairāk, ja tie sāktos nedaudz vēlāk... Rolling Eyes
(c)
Lūdzu, izmantojot manu fotogrāfiju norādiet atsauci (linku, ar foto oriģinālu). Paldies Very Happy
Kasumi
Kasumi
Pastāvīgs apmeklētājs
Pastāvīgs apmeklētājs
Сообщения : 275
Дата регистрации : 18.03.11
Откуда : Рига ,Латвия

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

15.06.11 10:51
Я про кукол узнала от Акане.)

_________________
Razz:P
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

25.12.11 12:16
Debatējam Arrow


Pēdējo reizi labojis Enifer 18.06.12 10:28; labots 2 reizes
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

25.12.11 12:18
Иногда забредаю на доа.. интересные вопросы там народ поднимает.. и еще более интересно читатЬ их ответы и дискуссии.. это наверное естЬ на всех куклофорумах и на дп тоже.. толЬко я никогда не читала этих тем.

вот например

What would you do if...you bought a doll that had been stolen? - Что бы вы делали если бы кукла которую вы купили оказаласЬ украденной? Покупая вы об этом незнали..а позже увидели что именно эту куколку с ей характерными чертами - разыскивает ее хозяин?

The Snowball Effect: Does it happen to EVERYONE? - эффект снежного кома.. Можно ли остановится..на одной.. пару или от этого ни кто не застрахован?

Do you feel that dolls (ABJD's) compensate for something you don't have IRL? - Чувствуете ли вы что куклы компенсируют что то чего у вас нет в реалЬной жизни?

Что вы думаете по этому поводу?
Cara
Cara
Katru dienu forumā
Katru dienu forumā
Сообщения : 433
Дата регистрации : 16.11.11
Откуда : Riga
http://angelicon.deviantart.com/

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

23.02.12 1:01
Первый вопрос честно хз....

Второй, нет х) ...я честно с самого начала говорила что их будет минимум двое х)

Третье, да, определенно, для меня это одиночество... мой вариант кошки )) (хотя она у меня тоже есть х)
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

23.02.12 13:26
первый вопрос это кошмар... я бы отдала бывшему владельцу...единственное что меня утешает - я и среди игровушек страраюсь покупать базовые экземпляры...а среди бжд хобби вообще странно наткнутся на куклу без истории, фото владельца...авторских прав...ну оооочень из под полы надо брать... но тогда ты уже вроде как осознаешь риск?

не зарекаюсь) это очень приятная тягота.

куклы для меня только варианты моей судьбы...даже другого пола.. способ понять себя, любимую)

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ 435610467
einite
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 5412
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

23.02.12 18:14
1) Если бы о противозаконной истории куклы я узнала до того, как она стала *моей* - сообщила бы продавцу и предложила бы выкупить за ту цену, за которую сама брала.
А если бы кукла уже успела стать *моей*...вот тут понятия не имею)))

2) Остановиться конечно можно, и частенько попросту нужно. Ведь у каждого разные потребности)))
Но если есть желание и возможность - зачем же насильно себя ограничивать? Rolling Eyes

3) Вполне возможно, что где то на подсознательном уровне так и есть) Но здравомыслящая я отношусь к ним как к отдушине, которая доставляет удовольствие и несёт радость.

_________________
-Es mīlētu rītus daudz vairāk, ja tie sāktos nedaudz vēlāk... Rolling Eyes
(c)
Lūdzu, izmantojot manu fotogrāfiju norādiet atsauci (linku, ar foto oriģinālu). Paldies Very Happy
Sponsored content

HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ Empty Re: HOBBIJA DEBĀTES / КАВЕРЗНЫЕ ВОПРОСЫ О ХОББИ ДРУГ ДРУГУ - ТУТ

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā