SADAĻA JAUNIEM LIETOTĀJIEM - SAY HELLO!! :) - Page 3 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Leļļuplaukts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

SADAĻA JAUNIEM LIETOTĀJIEM - SAY HELLO!! :)

+11
Lilith Di Levilio
Līga
Miss Adaline
bluesky34
IRENgorgeous
Lapsina
Добрая Ведьма
Slyfox
einite
Admin
Enifer
15 posters

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 3 no 4]

Miss Adaline

Miss Adaline
Jauniņajs
Jauniņajs

Sveiki!
Esmu foruma piereģistrējusies samērā nesen.
Vai šeit ir kāds kam intresē "lielgalvainās lelles" kā Blythe, Pullip, Dal, Taeyang? Pagaidām man šīs ir iekritušas sirsniņā.
Un varbūt kādam šīs lellītes ir kolekcijā? I love you

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Sveika, prieks tevi te redzēt =)
Divi Taeyang puiši dzīvo pie Добрая Ведьма, un Little Pullip raganiņa. Arī enifer ir mazā Blythe. Un lielā Pullip dzīvo pie Slyfox. Pullip un Blythe ir arī Martai. Foto var atrast saimnieču leļļu-plauktos - https://lelluplaukts.latvianforum.net/f39-lelluplaukti

Forumā ir arī sadaļa, kur var atrast foto un informāciju par lielgalvainām lellēm, paskaties šeit - https://lelluplaukts.latvianforum.net/f7-momoko-j-doll-pullip-blythe-obitsu-volks-jenny-licca

Enifer

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Miss Adaline - laipni lūgta bariņā!! Lielgalvainie jaukumi mums te arī ir cieņā Smile))

https://www.instagram.com/eniferr

Miss Adaline

Miss Adaline
Jauniņajs
Jauniņajs

Paldies par silto uzņemšanu! Pavērojot foruma topikus saprotu ka manos favorītos ir parādijušās ne tikai lielgalvainās lellītes! SADAĻA JAUNIEM LIETOTĀJIEM - SAY HELLO!! :) - Page 3 407597995

55SADAĻA JAUNIEM LIETOTĀJIEM - SAY HELLO!! :) - Page 3 Empty :) 11.01.13 14:41

Līga

Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa

Esmu jau šeit kādu laiciņu kā piereģistrējusies un tagad jāteic, ka nevarētu vairs iedomāties savu dzīvi bez leļļuplaukta un gribēju pateikt lielu paldies šīs interneta vietnes veidotājiem, par to, ka esat devuši tādu unikālu iespēju visiem Latvijā dzīvojošajiem leļļu faniem satikties vienuviet un čatot par savu hobiju Smile

Enifer

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Līga, ir ļoti silti dzirdēt tādus vārdus ))

Mums plaukti jau arī ir ikdiena kaut arī daudzi klīstam vēl arī citos forumos. Vai arī uz kādu laiku izkrītam vienkārši dzīves darīšanās ))

Mēs visi kopā veidojam šo forumu un tu tagad arī esi tā daļa un veidotāja ))

https://www.instagram.com/eniferr

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Man arī liels prieks, ka forums kādam tieši noder un palīdz attīstīt savu hobiju rotate

Гость

Anonymous
Viesis

Sveiki.
Vēlos uzzinā, kāda auguma lelles lielako tiesu krātas tiek?

Enifer

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

kwikss, prieks tevi redzēt mūsu plauktos ))

Lelles ir ļoti dažādas, tā uzreiz nevar pateikt konkrēti vienu ciparu )
Pastsigā pa tēmām-plauktiem, tad arī radīsies skaidrība Wink

https://www.instagram.com/eniferr

Гость

Anonymous
Viesis

Skatijos un mekleju, bet isti neatradu.
Butu velams aptuveno augumu saprast. Smile

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

kwikss Prieks iepazīties ^__^

Pārsvarā lelles formātā 1/6 un arī 1/12 ir diezgan bieži sastopamas. Un retāk 1/3, bet arī ir.

Гость

Anonymous
Viesis

Sveiki! Tas butu augstums;17cm,13cm un 35cm? Smile

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Nevar nosaukt kādu noteiktu augumu, lelles grupē pēc formātiem, nevis centimetriem. Piemēram, 1/6 ir apmēram 25-30cm.

Man tiešām ir ļoti interesanti kādēļ jums tik ļoti interesē konkrēts augums, nevis leļļu veids? Shocked

Гость

Anonymous
Viesis

cerams , ka drīzumā, tas būs redzams Smile

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Varbūt jums vajag kā palīdzēt? Forumā ir cilvēki kas pazīst ļoti dažādus leļļu veidus. Tā kā, ja ir kādi jautājumi - ejiet uz attiecīgo leļļu tēmu un jautājiet, gan par augumu, gan citus interesējošos jautājumus.

Lilith Di Levilio

Lilith Di Levilio
Pastāvīgs apmeklētājs
Pastāvīgs apmeklētājs

Sveiki visapkārt! Jau sen lasu forumu, bet tikai nupat piereģistrējos! SADAĻA JAUNIEM LIETOTĀJIEM - SAY HELLO!! :) - Page 3 507690755

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Lilith Di Levilio Mēs vienmēr priecājamies jauniem foruma biedriem Smile

Lilith Di Levilio

Lilith Di Levilio
Pastāvīgs apmeklētājs
Pastāvīgs apmeklētājs

Paldies! Jūs te visi tāda draudzīga kompānija! Man arī sagribējās bariņā! pileofhamsters

Enifer

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Lilith Di Levilio - Laipni lūgta mūsu čupiņā Wink

https://www.instagram.com/eniferr

Lilith Di Levilio

Lilith Di Levilio
Pastāvīgs apmeklētājs
Pastāvīgs apmeklētājs

Paldies! SADAĻA JAUNIEM LIETOTĀJIEM - SAY HELLO!! :) - Page 3 2894395550

Гость

Anonymous
Viesis

Sveiki!

Mans hobijs jau kādu gadu arī ir lelles, bet es atšķiros ar to, ka vairāk orientējos uz viņu māju, mēbeļu, drēbju gatavošanu. Tad to visu iemūžinu kā fotostāstu.
Vai šis forums domāts tikai leļļu kolekcionāriem? Vai es te varētu iespraukties ar savām parastajām, Ķīnā ražotajām lellēm?Wink



Yidete

Yidete
Jauniņajs
Jauniņajs

Sveiki! Šērfojot interneta plašumos un meklējot skaistas bildītes uzdūros šim forumam, likās ka esat jauks bariņš!

Varbūt esmu nedaudz ne par tēmu, mana lielā kaislība vismaz līdz šim ir bijusi mīkstās rotaļlietas. Loti patīk visi zvēri mīļojami un apskaujami, priecājos ja man tādus dāvina, kā arī šuju pati un šad tad pa kādam pārdodu, plānoju drīz pievērsties pārdošanai nopietnāk, tāpēc daudz pētu, kas ir modē un patīk cilvēkiem.

Mīkstajām mantām sekoja Hasbro poniji, esmu dažus nopirkusi un mēģinu pārveidot, patlaban gan pilnīgi nevedas, acīm redzami manas nelielās gleznošanas iemaņas, kas bija ok gleznošanai uz lieliem audeklim, nav neko vērtas, kad jāglezno uz pāris kvadrātcentimetriem, toties lielu prieku sagādā krēpju un astu pārvēršana (rerooting).

Lellas patlaban manā īpašumā nav nevienas, bet kāru aci metu visur kur.
Je tik būtu naudas, ja tik būtu laika, ja tik būtu iespējas... (bioloģijas studente, kas dzīvo pārpildītā dzīvoklītī un visu laiku ir bez naudas, jo pērk rokdarbu piederumus, pazīstami, ne).

Plānoju, ja piepeši atvērsies iespējas, varbūt iegādāties kādu no Liv lellēm, kamēr tās vēl ir veikalos (Liv taču vairs neražo, vai ne?) Stikla actiņas ir tik izteiksmīgas, man patīk iespēja eksperimentēt ar parūkām, un tie ķermenīši šķiet tik kustīgi, ka varētu sanākt interesantas bildes, pie tam varētu būt ļoti jautri viņām šūt un adīt tērpus.

Lasu un runāju diemžēl gan tikai latvisi un angliski, krievu valoda pasveša Sad

Riin

Riin
Pastāvīgs apmeklētājs
Pastāvīgs apmeklētājs

Всем привет!
Жду своих первых кукол (Mystic Kids 1/4 Natalia/Illy), решила присоединиться к форуму. Давайте дружить!

Sveiki!
Gaidu savas pirmās lelles, tāpēc nolēmu piereģistrēties forumā. Būsim draugos!

Manas valodas: RU, LV, EN un vēl dažas citas - droši rakstiet! Smile

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

рада видеть на форуме))) Советую по приезду кукол создать свою полочку в разделе кукло-полок и написать там про новеньких всё что душе угодно. И конечно фотки  Very Happy 

Riin

Riin
Pastāvīgs apmeklētājs
Pastāvīgs apmeklētājs

Спасибо за совет, буду смотреть, что здесь да как, обживаться. Smile

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 3 no 4]

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā