Troy: Mirklis uzzibsnī! Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Leļļuplaukts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Troy: Mirklis uzzibsnī!

+6
Loststitch
Akane
einite
Добрая Ведьма
Enifer
Troy
10 posters

Pāriet uz lapu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 8]

1Troy: Mirklis uzzibsnī! Empty Troy: Mirklis uzzibsnī! 14.05.11 19:35

Troy

Troy
Ms.Pūce
Ms.Pūce

Nu ko- ievelku elpu...trīs...divi...viens...un ienirstu.
Ienirstu savā jau sen dotājā solījumā beidzot iekārtot šeit savu plauktiņu.
"Sodien atlidoja mūza. Mūzai vārda nav, viņa man ir vienkārši Spociņš ( second hand veikalā pirkta lellīte, spriežot pēc iešūtās firmas zīmes Coventgarden royal ballet suvenīrlellīte, pēc izmēra un principa ļoti līdzīga Only Hearts Club lellītēm)
Tātad
Troy: Mirklis uzzibsnī! Ff60d0294276
sēdēja abas manas draudzenes visu ziemu pie TV/blakus TV/uzTV, bet šodien mazākā teica;
"Pietiek! Es gribu redzēt pavasari!"

un ieraudzīja zirdziņu pajūgu
Troy: Mirklis uzzibsnī! E3c9f96cac5f

Troy

Troy
Ms.Pūce
Ms.Pūce

Es jau redzēju, ka Spociņš kaut ko plāno, bet viņa man ir personība, kurai labāk jautājumus neuzdot.
Spociņš stipri domīgs aizgāja pie savas ( un arī manas) draudzenes Trojas
Troy: Mirklis uzzibsnī! 6c94698954fb
un es tikai nejauši dzirdēju klusu domu
"Ei, ideja!Trojs! Viņš taču man neatteiks uz vienu vakaru panēsāt viņa džinsus un kurpes!" ( specifiskā auguma dēļ tas bija ideālākais variants, no kura aizņemties džinsus un kurpes, lai izskatītos pēc vidusmēra meitēna, nevis pēc Spociņa)
Troy: Mirklis uzzibsnī! E60425eb8f7b
Nu,ko Spociņš ir apģērbies ( kā viņa no BRACZ jaku sarunāja, par to vēsture klusē) un mēs aizejam dzīvē.
Turpinājums sekos, jo Muzeju nakts ir īstais brīdis, lai sāktu savus pastāstus.
Netiesājiet bargi, šis ir mans dzīvē pirmais mēģinājums uzrakstīt leļļu stāstu, turklāt vienā garā un potenciāliem piedzīvojumiem pilnā vakarā.
Mēs ar Spociņu centīsimies, lai būtu vismaz lasāms, ja ne skatāms Wink

Enifer

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Troy! es un noteikti arī pārējie LEĻĻUPlaukta iemītnieki ievelkām elpu!! Troy: Mirklis uzzibsnī! 1625295952
Mīļš spociņš! Troy: Mirklis uzzibsnī! 1773640292

https://www.instagram.com/eniferr

Добрая Ведьма

Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents

OOooOO!! Beidzot! gaidam, gaidam! cik interesants spociņš! nekad tādus neesmu redzejusi!

https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Troy

Troy
Ms.Pūce
Ms.Pūce

pastaigas bildes ir jāapstrādā- mazs spociņš, tumsa un fotogrāfs ar ziepjutrauku ir diezgan sarežģīta kombinācija( labi, ka man viena lāga dvēsele apsolīja palīdzēt ar apstrādes ābeces apgūšanu tuvākajā laikā).
Pa to laiku parādīšu kaut ko citu.
Troy: Mirklis uzzibsnī! 18f5e9ff6527
mana Alise Brīnumzemē.
Pilnīgi un galīgi nav mans formāts, bet lellīte man ir mīļa dāvana. Nu ir taču tik jauki, kad kolēģis/biznesa partneris, nopietns vecis labākajos gados dzimšanas dienā uzdāvina lelli Very Happy nekā nav labāka par darbu kopā ar cilvēku, kurš respektē manu aizraušanos ( gan jau ieskaidrošu, kas ir kas, galu galā tas ir manās interesēs, dzimšanas dienas kā nekā būs vēl Cool )

Troy

Troy
Ms.Pūce
Ms.Pūce

Troy: Mirklis uzzibsnī! F7df457c3ee8
un trīs supermodeles.
Cik man zināms, LV nekad pārdošanā nebija ( lai slavēti second hand veikali, citādi pie manis nedzīvotu šie absolūti burvīgie radījumi)

Добрая Ведьма

Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents

Jā? lai slavēti lāga cilvēki un sekondi! Jauks kolekcijas papildinājums

https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Troy
Vai, cik mīļa ir jūsu spociņš! Kā maza saulīte)))

Un jums ir taisnība, Hi Glamm lelles tik tiešām netika pārdotas Latvijā. Tā kā jums ļoti paveicās tās atrast) Ļoti neparastas un skaistas meitenes!

Troy

Troy
Ms.Pūce
Ms.Pūce

Mana jaunākā lellīte (vārds vēl nav atnācis).
Es jau otro dienu nevaru beigt sajūsmināties, turklā viņa, izrādās, ir ļoti viegli fotografējama, kas man ir būtiski.
Troy: Mirklis uzzibsnī! B6e00598ba99

Добрая Ведьма

Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents

skaistule!)

https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Enifer

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Aaa! apsveicu! apskaužu >.<

ļoti gaidīsimjaunāsbildes n ceru kādreiz viņu paturēt arī rokās Wink

https://www.instagram.com/eniferr

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Moxie Teenz! Cik jauki viņa izskatās saulītē)))
Es arī moksī gaidu, tā kā man šī fotogrāfija ir īpaši mīļa Smile

Troy

Troy
Ms.Pūce
Ms.Pūce

Paldies, meitenes! Smile
Pie moxie teens tēmas jau rakstīju, ka lellīti nopirku Liepājā XS rotaļlietu veikalā, tā kā Rīgā arī noteikti viņām ir jābūt
Troy: Mirklis uzzibsnī! 28db6e73d9dd

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Troy
Tici man - Rīgā nav, es zinātu ja būtu Cool
Tomēr, ziemā veikalā Cippolino bija pārdošanā aksesuāru komplekti un parūkas, bet pašu leļļu nebija un arī pārdevēji pateica, ka lelles neplāno ievest tuvākā laikā :/

Troy

Troy
Ms.Pūce
Ms.Pūce

par tēmu-eksperimentējam ar imidža maiņu ( LIV parūciņa dara brīnumus)
Troy: Mirklis uzzibsnī! 1e3c6bcdc2c1
Ne īsti personiskā plauktiņa tēma, bet tā kā neatradu piemērotu sadaļu, tad šeit, cerībā, ka tiks padots tālāk, jo zinu, ka gan jau interesents Barbie fana sapnim noteikti atradīsies.
meklē mīlošas mājas-šodien second hand nopirkta Barbie Sparkling Eyes ( ceru, ka pareizi atcerējos-Barbie ar 'stikla' acīm), laika gaitā ir pazaudējies viens auskars un gredzens, visādi citādi lellīte ir ļoti labi saglabāta. Labprāt iemainīšu pret Barbie vai Kena apaviem vai ko citu, jo nopirku tikai un vienīgi tādēļ, ka zinu, ka lellīte ir pelnījusi labas un mīlošas mājas
Troy: Mirklis uzzibsnī! 648b29107067

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Bez čolkas, manuprāt, izskatās labāk. Un arī tumšais matu tonis viņai piestāv)

Sparkling Eyes tiešām ir ļoti skaista, gan jau atradīs mīlošu saimnieku)

Troy

Troy
Ms.Pūce
Ms.Pūce

jo majo...ielpoju...izelpoju...ieelpoju...
un tad sāku stāstīt( labi, ka forumam nav video ar skaņu, citādi fonā būtu mani sajūsmas spiedzieni)- es šodien tepat Liepājā noķēru otru Moxie Teens!
Man tagad ir Melrose un Tristena ( Melrose beidzot ir tikusi pie vārda, viņa tagad ir Emīlija, Tristen momentā paziņoja, ka viņa ir Kristiāna).
Ja godīgi, kaitina mani Moxie Teens nenostrādātība ( šaušalīgas šuves utt), bet tik un tā milzīgs paldies MGA par šo sēriju no manas puses, jo es beidzot sapratu, ko es gribu.
Nu ko, sāku krāt BJD vienlaicīgi meklējot savu ideālo lelli.
Ehh, žēl, ka ar limhwa lellēm tā, pēdējā piedāvājuma 43 cm meiteni es paķertu momentā ( un pēc tam domātu, kā ar finansēm savākties...leļļinieks tomēr ir diagnoze)

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Kādēļ viņas nav vēl Rīgā parādījušās??? affraid
Nē, man tagad jau vienalga ir - mana Tristen vakar atbrauca no ASV, tā kā es esmu laimīga))) Bet tas tomēr ir savādi, Liepājā ir bet Rīgā ne Sad

Un man arī ir mīļš sirdij bjd puisis par ko es sapņoju... Troy: Mirklis uzzibsnī! 1250435847

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Ak jā, aizmirsu pajautāt cik maksāja Tristen?

Troy

Troy
Ms.Pūce
Ms.Pūce

Es jau Moxie teens tēmā rakstīju-ja nu kādam ļoti kārojas, tur, kur es pirku palika trīs otrā izlaiduma Melrose( cena ir Ls 31,49, ja neķer e-bay piedāvājumos speciāli, gan ja nesanāk nekas diži lētāk).

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Būs jāaiziet Moksī tēmā, es jūsu ziņu kaut kā palaidu garām O_O

Tas ir diezgan dārgi... ebajā viņas lētāk noķert arī nav reāli, es gadu biju meklējusi. Man draudzene caur paziņām nopirka)))

Enifer

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

30ls?! šausmas... cena x2 nu gan mūsējie uzdod..

https://www.instagram.com/eniferr

Добрая Ведьма

Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents

ari atrodos cenu šoka... lelle jau jauka....bet tas nav godigi...

https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

einite

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Es vēl gribēju pajautāt vai tur pārdodas arī aksesuāru komplekti?

Troy

Troy
Ms.Pūce
Ms.Pūce

Par cenu- man jau liekas, ka ķerot ebaya standartpiedāvājumus nekas lētāks nesanāk ( piegādi rēķinot), a ķert kolektīvos pasūtījumus vai meklēt pa forumiem...godīgi saku, ka neesmu līdz tam izaugusi plus tam īsti nav laika.
Šodien baigi labi parunāju ar XS veikala pārdevēju- noskaidroju, ka pievedums ir ceturtdienās, noskaidroju, ka ir bijuši arī lielie komplekti, t.i. MT ar drēbēm ( affraid nesapratu humoru-Rīgā tiešām MT nekur nav?!?), aksesuāri atsevišķi gan nav bijuši.
Ehhh, man tas veikals sāk baaaigi patikt, neskatoties uz to, ka atrodas galīgi nejēdzīgā priekš manis vietā ( starp citu, tur ir jaunās Bracz Rock, t.i. šarnīru uz akciju, Ls 10 ar kapeikām, varbūt kādam interesē)
P.S. Ja mana latviešu valoda ir vietām nesaprotama, lūdzu sakiet, garākus tekstus rakstīšu krieviski, jo esmu varen runīga, pat latviešu forumos manu tekstu ne vienmēr visi ar pirmo piegājienu saprot.

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 8]

Pāriet uz lapu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā