Leļļuplaukts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Hobby Set veikalā Jubilejas atlaides! Empty Hobby Set veikalā Jubilejas atlaides!

26.09.11 15:04
Hobby Set veikalā Jubilejas atlaides! Logo_lv

Mums 5 GADI - mēs UZSAUCAM !

HobbySet- pats pirmais un uz šo brīdi pats lielākais hobija un rokdarbu preču veikals Latvijā. Mūsu sortiments pārsniedz 15 000 dažādu preču, par kurām mēs ZINAM stāstīt !

Interešu izglītības centrs „DekoIdeja” ... un ne tikai stāstīt, bet arī MĀCĪT pielietot materiālus dažādajās dekoratīvās virsmu apdares tehnikās.

„Dāvanu Darbnīca”- klientiem, kam neatliek laika pašrocīgi gatavot un saiņot dāvanas, KALPOT Jūsu svinību reizei ar visu savu radošo un profesionālo meistaru komandu.

No 26. septembra līdz 1.oktobrim
Aicinām Jūs pagodināt mūs Dzimšanas dienā un DĀVINĀM:

Ja pirkums pārsniedz 5 Ls vērtību [/i]
-veikala „HobbySet” Klienta Karti ( ikdienā tā maksā 1,50Ls)

Ja pirkums pārsniedz 10 Ls vērtību[/i]
-veikala „HobbySet” Klienta Karti ( ikdienā tā maksā 1,50Ls)
-Kuponu BEZMAKSAS meistarklases apmeklējumam Interešu izglītības centrā „DekoIdeja”, Dzirnavu ielā 100, pēc iepriekšēja pieraksta.

Ja pirkums pārsniedz 15 Ls vērtību[/i]
-veikala „HobbySet” Klienta Karti ( ikdienā tā maksā 1,50Ls)
-Kuponu BEZMAKSAS meistarklases apmeklējumam Interešu izglītības centrā „DekoIdeja”, Dzirnavu ielā 100, pēc iepriekšēja pieraksta.
-Kuponu BEZMAKSAS dāvanas iesaiņojumam ( iesaiņojuma vērtībai nepārsniedzot 5 Ls), t/c Sky&more Duntes 19a, „Dāvanu Darbnīca”

HobbySet” Klienta Karšu esošajiem īpašniekiem:
-20% atlaidi visām precēm, arī uz tām , kurām jau ir atlaides[/b]
-Ja pirkums pārsniedz 10 Ls vērtību (čeka summa), kuponu BEZMAKSAS meistarklases apmeklējumam Interešu izglītības centrā „DekoIdeja”, Dzirnavu ielā 100, pēc iepriekšēja pieraksta.
-Ja pirkums pārsniedz 15 Ls vērtību (čeka summa), kuponu BEZMAKSAS dāvanas iesaiņojumam ( iesaiņojuma vērtībai nepārsniedzot 5 Ls), t/c Sky&more Duntes 19a, „Dāvanu Darbnīca”

Kā arī !

1.oktobrī, sestdien - Bērnu diena:

Aicinām bērnus uz BEZMAKSAS meistarklasi Interešu izglītības centra „DekoIdeja” pasniedzēju vadībā:
-Zvēriņi no pērlēm
-Noderīgu lietiņu darbnīca
-Sejas krāsošana ar Snazaroo krāsām

„SALDA” DĀVANA gaida katru bērnu, kas uzdāvinās mums zīmējumu A4 „Sveicam Dzimšanas dienā!”
PALDIES visiem, kas mūs mīļ! Hobby Set veikalā Jubilejas atlaides! 407597995


Pēdējo reizi labojis Enifer 29.09.11 14:34; labots 2 reizes
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Hobby Set veikalā Jubilejas atlaides! Empty Re: Hobby Set veikalā Jubilejas atlaides!

26.09.11 15:07
Mazumtirdzniecības veikals "HobbySet", Dzirnavu 100
Hobby Set veikalā Jubilejas atlaides! 79bd21f2b55724d7dadb5f2042003728
Sveicināti, mīļā Pircēju nācija, visā Latvijā!

"HobbySet" ir pirmais un, šobrīd, vienīgais specializētais veikals Baltijā, kas piedāvā visplašāko hobija preču klāstu radošai brīvā laika pavadīšanai, kā arī gluži praktiskas, skaistas lietas un idejas, lai padarītu košāku un priecīgāku mūsu steidzīgo, stresa pilno ikdienu.

"HobbySet" veikals atrodas Rīgā, Dzirnavu ielā 100. Ērta piekļūšana un viegla veikala atrašana ir viena no mūsu veiksmēm. Centrā cenšamies būt ne tikai ģeogrāfiski, mūsu veikala radošais kolektīvs visnotaļ cenšas savus apmeklētājus ievest pavisam citā vidē – sirsnības, gaišuma un radošās izdomas pasaulē, kurā savus radošos spēkus var izmēģināt IKVIENS.


"HobbySet" veikalā atradīsiet idejas pašdarinātiem dizaina elementiem sava interjera izveidošanai, idejas mājīgas un personīgas gaisotnes radīšanai. Ikviens no mums reizi pa reizei ilgojas saņemt mīlestības un draudzības apliecinājumu, kā skaistu apsveikumu jubilejā, vai vienkārši pārsteigumu svētkos, vai oriģinālu risinājumu vispierastākajās lietās.

"HobbySet" veikalā Jūs varēsiet atrast visas nepieciešamās preces radu un draugu iepriecināšanai, albumu noformēšanai, unikālu atklātnīšu un neatkārtojamu kāzu ielūgumu izgatavošanai. Eiropā šo jauno hobiju sauc par Scrapbooking. Latvijā mēs piedāvājam nosaukt to par PAPĪRA DIZAINU.

"HobbySet" būs Jums labs palīgs arī tad, ja izlemsiet pavadīt savu brīvo laiku KOPĀ AR BĒRNIEM. Šeit varēsiet iegādāties radošas spēles, dažnedažādas krāsas, ģeometriskas figūras un zvēru figūras no putuplasta, pirkstiņu un koka leļļu sagataves, koka, plastmasas, metāla, kartona figūriņas un apdarināt tās visās varavīksnes krāsās ar visdažādākajiem materiāliem – krāsu, spoguļu mozaīku, struktūrpastu, fliteriem, spožām folijām, caurspīdīgiem krāsainiem stikla akmentiņiem, spalvām, izmantojot dekoratīvā griezuma šķēres vai kreiļu šķēres. Iespējams uzpīt arī interesantus dekorus no plastmasas salmiņiem “Scoubidou”. Zēniem tiek piedāvāti dažādi instrumenti, galdniecības komplekti un iededzināšanas aparāti. Šeit jūs varēsiet atrast piemērotus dāvanu komplektus gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas ne tikai palīdzēs attīstīt bērna radošo potenciālu, bet arī, ģimenei kopā darbojoties, veidos tajā vienotības un labas saskaņas atmosfēru.

"HobbySet" veikalā MĀKSLINIEKI atradīs otas, špakteles, audeklus, eļļas, akrila, guaša un akvareļkrāsas, ogli, pasteļkrītiņus, zīmuļus skicēm un tehniskiem darbiem, skiču mapes, molbertus, krāsu un otu kastes un dažādus noderīgus niekus gleznošanai.

FLORISTI augsti novērtējuši mūsu kvalitatīvos materiālus un to iespējas. Pie mums Jūs varat iegādāties floristikas līmi, tā saukto „karsto” pistoli, ar zemu kausēšanas temperatūru. Tā ideāli atbilst nodarbībām ar bērniem, jo ir droša pret apdegumiem, un tā var ilgstoši atrasties ieslēgta. Tā netecēs un ilgstoši var atrasties ieslēgta. Turklāt „karstās” pistoles līme ir bezkrāsaina un caurspīdīga, kas to īpaši atšķir no pārējām sastopamajām tirdzniecībā līdzīgām līmēm. Sortimentā ir sausās floristikas putas „oāze”, dažādu formu metāla karkasi, pamati vainagiem un pušķiem, kā arī dažādu diametru un krāsu stieples. Cilvēkiem, kuri nopietni nodarbojas ar ziedu kompozīciju veidošanu- ikebanu, piedāvājam „kinzanu” kompozīciju nostiprināšanai.

ROTASLIETU GATAVOTĀJI var izveidot neatkārtojamas krelles no polimērmāla/plastikas, rokassprādzes, gredzenus un auskarus no perlītēm, ķēdītēm, Swarovski kristāliem, koka pērlēm un visdažādākajām sagatavēm: aiztaisāmajiem, rotu stiprinājumiem, rotu skavām, dažādiem diegiem un stieplēm, kā arī iegādāties rotaslietu gatavošanai nepieciešamos instrumentus.

IZŠŪVĒJĀM plašā izvēlē tiek piedāvāti mulinē diegi, adatas un palīgmateriāli. Modelēšanai un formēšanai speciālisti un entuziasti atradīs dažādus silikona silīcija, kaučuka, ģipša un lateksa materiālus, jau gatavas formas liešanai, kā arī instrumentus TĒLNIEKIEM un KOKGRIEZĒJIEM. Veidošanai ir pieejams māla, plastikāta, papīra un celulozes masu klāsts, skulpturālais plastilīns.

Dažāda veida dekoratīvs, 3D un dekupaza papīrs, MDF figūras reljefa gleznām, salvetes, viss zīda apgleznošanai, fosfora, neona un pūšamās krāsas-aerosoli, mediji – līdzekļi efektu iegūšanai, kancelejas preces, mozaīkas akmeņu sortiments, trafareti, izstrādājumi no zīda, koka, metāla, māla, un keramikas, plastmasas akrila bumbas un figūras, tā saucamās pikseļu gleznas, Snazaroo Face Paints – ķermeņa krāsas, lentes, bižutērijas izstrādājumus un preces kāzu noformēšanai, folijas lampu un abažūru izgatavošanai, krāsains filcs slapjai un sausai filcēšanai, filcējamās adatiņas ir tikai neliela daļa no visu veikalā sastopamā produktu klāsta. Preču sortiments tiek pastāvīgi uzlabots un paplašināts, ņemot vērā pašas jaunākās dizaina tendences, kā arī visas pircēju vēlmes. Turklāt veikalā visi sastopamie produkti ir droši lietošanai un videi draudzīgi.

Ja trūkst savas idejas, tad tās var smelties daudzajās IDEJU GRĀMATĀS!

Mūsu atsaucīgās konsultantes izstāstīs Jums par dažādiem hobijiem, materiāliem un iespējām Jūsu radošajai pašizpausmei un palīdzēs izvēlēties nepieciešamo produktu.

"HobbySet" piedāvā vairāk nekā 10.000 dažādus kvalitatīvus izstrādājumus no Latvijas, Vācijas, Krievijas, Holandes, Francijas, Anglijas un Itālijas, kas dod iespēju izvēlēties sev atbilstošāko produktu gan vienkāršiem „hobitiem”, gan dizaineriem, māksliniekiem, skolotājiem, floristiem un profesionāliem entuziastiem. Mūsu sadarbības partneri ir tādas pasaulē pazīstamas kompānijas kā Rayher Hobby (preces hobijiem), DEKA-TEXTILFARBEN (zīda, stikla un tekstilkrāsu ražotājs), GLOREX (formēšanas un modelēšanas, leļļu aksesuāru ražotājs), PixelHobby, KSG (bērnu kreatīvo komplektu ražotājs), Meistars A (Latvijas koka radošo konstruktoru ražotājs pieaugušajiem un bērniem), Nevskaja Palitra (mākslinieku krāsu ražotājs) un citas.

Mūsu veikalā strādā cilvēki, kuriem patīk tas, ko viņi dara. Mēs vēlamies, lai Jums viss izdodas, tāpēc piedāvāsim apmācību programmu dažādiem hobijiem - Jūs varēsiet izmēģināt visus no piedāvātā klāsta, uzmeistarot kaut ko interesantu un ar drošu sirdi ķerties klāt saviem grandiozajiem radošajiem projektiem!

"HobbySet" veikalā Jūs būsiet vienmēr mīļi gaidīti!
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā