Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Leļļuplaukts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leļļuplaukts


 
SatursSaturs  ПубликацииПубликации  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Līga: Ieskats manā kolekcijā

Go down 
+7
Lilith Di Levilio
einite
marta
Добрая Ведьма
IRENgorgeous
Enifer
Līga
11 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorsZiņojums
Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Līga


Сообщения : 810
Дата регистрации : 25.10.12

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime15.06.16 15:26

Jā, ātri atceļoja, jo tikko kā ieraudzīju ebay viņas īstās bildes, tā arī pasūtīju, nevarēju nociesties Smile Tik ļoti iepatikās viņas seja cat Man patīk arī cimdi, bez tiem viņas tērps liktos tāds garlaicīgs I love you
Atpakaļ uz augšu Go down
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
einite


Сообщения : 5412
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime15.06.16 19:38

Šo lelli tiešām bija vērts iegūt kolekcijā! Apsveicu Smile
Kleita nebija tada, kādu gribējās redzēt?
Atpakaļ uz augšu Go down
Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Līga


Сообщения : 810
Дата регистрации : 25.10.12

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime15.06.16 20:52

Kleita likās nerūpīgi sašūta, audums tāds kā lupatīgs ir. nav tā kvalitāte kādu gribētos lellei par 150 USD. Bet seja un viss kopskats ir ok, skaista lelle Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
einite


Сообщения : 5412
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime15.06.16 22:16

Ja slikta kvalitate ir skaidri redzama pat skatoties uz lelli kārbā, tad Mattel tiešām kaut ko salaida grīstē. Kolekcijas lellēm jābūt ļoti rūpīgi veidotām, par to cilvēki arī maksā tik lielu naudu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Добрая Ведьма


Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime15.06.16 23:48

mmm...man šermuļi skrien pa ādu dzirdot tādas summas bez pilnīga apmierinājuma rezultāta( Bet lelļu kvalitāte tiešam krīt.
Lelle ir skaista.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem
IRENgorgeous
Exhibition coordinator
IRENgorgeous


Сообщения : 4522
Дата регистрации : 29.03.11
Откуда : Прибалтика

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime16.06.16 6:15

Man ari skumji to dzirdet. Bet tiesi kleitas del vina man patik.
Atpakaļ uz augšu Go down
Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Līga


Сообщения : 810
Дата регистрации : 25.10.12

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime16.06.16 14:36

Es biju gaidījusi, ka kvalitāte būs tik pat laba kā pirmajai no Black and White sērijas, Beaded Gown bārbijai, ar kuru varu salīdzināt, jo viņa ir manā kolekcijā. Dizaina ziņā kleita ir oriģināla un jauka, taču to sabojā briesmīgais, plānais audums, kuram cauri redzēt var pavirši sašūtās vīles un diegus... Nu tā, es jau vairs nebrīnos par jauno bārbiju kvalitāti, tā krītas un krītas gan dārgajām, gan lētajām lellēm un ne tikai audumu ziņā, bet arī sejas meikapa defektos. Manējai par laimi ar seju viss kārtībā.
Atpakaļ uz augšu Go down
Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Līga


Сообщения : 810
Дата регистрации : 25.10.12

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime13.07.16 18:22

Dikti ilgi ceļoja no Spānijas, domāju jau, ka būs pazudusi kaut kur pa ceļam :cyclops:
[img]Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 28182044002_068378ce77Barbie TokiDoki by Līga Poikāne, on Flickr[/img]
Atpakaļ uz augšu Go down
IRENgorgeous
Exhibition coordinator
IRENgorgeous


Сообщения : 4522
Дата регистрации : 29.03.11
Откуда : Прибалтика

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime14.07.16 12:59

Neticami! Sirsnigi apsveicu! Vina tiesam ir ta verta.
Atpakaļ uz augšu Go down
Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Līga


Сообщения : 810
Дата регистрации : 25.10.12

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime14.07.16 15:01

Paldies, man pašai arī neticējās, ka dabūšu kādreiz viņu savā kolekcijā 👽 Bet neteikšu, ka viņa būtu smukāka par Andy Warhol vai Chiffon Ball Gown bārbiju, apmēram visas man vienādi patīk, katrā ir kaut kas smuks un ne tik smuks, neviena nav perfekta no jaunākajām bārbijām.
Atpakaļ uz augšu Go down
Svecite
Pastāvīgs apmeklētājs
Pastāvīgs apmeklētājs
Svecite


Сообщения : 80
Дата регистрации : 11.10.16

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime11.10.16 14:23

Līga Jūsu kolekcija ir satriecoša! Jums tiešām piemīt neparasta spēja atrast un izvēlēties to īpašāko un skaistāko lelli. Tik daudzas lelles ir no tām ko es arī iecerēju kādreiz dabūt arī sev. Smile patlabam es gan tikai vēroju un domāju, jo ir tik ļoti daudz kas patīk.
Atpakaļ uz augšu Go down
Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Līga


Сообщения : 810
Дата регистрации : 25.10.12

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime12.10.16 9:18

Paldies, prieks dzirdēt tik labus vārdus par manu kolekciju Smile Vispār jau tā prasme izvēlēties un atrast tās labākās un skaistākās nāca ar laiku, no sākuma iegādājos pirmās kas iepatikās, bet vēlāk jau kritiskāk izvērtēju katru bārbiju. Kādas esi iecerējusi iegādāties? ⭐
Atpakaļ uz augšu Go down
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Enifer


Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime06.02.18 22:23

OOo es nepamanīju tokidoki jaunumu! Novēloti bet apsveicu! Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 3755817074
Atpakaļ uz augšu Go down
https://www.instagram.com/eniferr
Līga
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Līga


Сообщения : 810
Дата регистрации : 25.10.12

Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime07.02.18 9:37

Paldies ⭐
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Empty
PostTēma: Re: Līga: Ieskats manā kolekcijā   Līga: Ieskats manā kolekcijā - Page 13 Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Līga: Ieskats manā kolekcijā
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 13 no 13Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Līga
» Pārzīmētās MH lelles! (OOAK)
» MH ALBUMS - MH MUSU KOLEKCIJAS - НАШИ домашние МХ ))
» Līga: Pārdodu lelles Barbie
» Место Барби в моей / Barbie (Bārbijas) vieta manā dzīvē

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Leļļuplaukts :: PRIVĀTAS KOLEKCIJAS, TIKŠANĀS UN SPĒLES / ЛИЧНЫЕ КОЛЛЕКЦИИ, ВСТРЕЧИ И ИГРЫ :: LEĻĻUPLAUKTI / ЛИЧНЫЕ ПОЛКИ ФОРУМЧАН-
Pāriet uz: