Aktīvākā lietotāja konkurss

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Aktīvākā lietotāja konkurss

Post by Enifer on 05.09.11 16:32

Meitenes es te padomāju.. parunājos.. un man atnāca ideja.. ja atceraties pāris mēnešus atpakaļ bija konkurss kur balvā bija Mosters High lellīte.. visai specifisks leļļuplaukta iedzīvotājs.. '
Mūsu leļļuplaukta dalībnieki ir cilvēki ar dažādām leļļu veidu gaumēm un interesēm.. līdz ar to ne vienmēr tas kas ir balvā var atbilst cilvēka interesēm kas to vinnē..
Protams ja balvā ir puķupods vai kas tam līdzīgs neitrāls.. tas var piestāvēt lielākai daļai forumiešu.. ja lelle.. tad tur drusku savādāk..
Man ir ieteikums visiem kas turpmāk domā likt kādu lelli konkursam.. lai nesanāk ka tas kas to beigās vinnē to nav gribējis.. bet vienkārši bija aktīvs pats no sevis bez domas kautko vinnēt.. lai lellīte ienāk gadošās rokās.. tad darām tā:

Katra mēneša konkursam nav jau jābūt vienādam ar iepriekšējo mēnesi.. līdz ar to, tas kas rīko konkursu ar domu balvā likt lellīti - rīko to konkursu veltītu šīs lelles tēmai un tās tēmas sekotājiem.. respektīvi.. mēneša aktīvākais, vai kādu citu specifisku noteikumu aktīvākais lietotājs šīs lellītes tēmā, saņems to lellīti ko ir īsti gribējis..

kautkā gari sanāca?!..

īsumā piemēram..

Ja balvā ir monsters high lellīte.. tad noteikumi varētu būt tādi: tas kas vēlās vinnēt šo lellīti:
1) piesaka savu kandidatūru konkursam
2) mēneša garumā meklē un pievieno tēmai - interesantu informāciju, bildes un visu kas ir iespējami noderīgs Monsters High tēmai.. vai kautko specifisku ko noteica konkursa rīkotājs.
3)mēneša beigās izveidojam balsojumu, kur katrs lietotājs varēs nobalsot par viņa-prāt Aktīvāko lietotāju..

beigu beigās gan forums būs papildināts ar noderīgo un interesanto informāciju.. gan tas kas vinnē būs tiešām centies un vēlējies šo lellīti..

domāju tas būs gan ineresanti gan sarežģīti.. bet kas nācis grūti tas būs nācis gaidīts.. un tas būtu arī godīgi.

ko domājat?

es palīdzēšu visu sarakstīt un sarīkot - nesatraucaties.. no jums tikai balva (no manis arī) : cozy cat

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Дата регистрации : 05.03.11

http://lelluplaukts.latvianforum.net/t3-enifer-nakts-svecu-gaism

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by Добрая Ведьма on 05.09.11 17:18

doma ir laba, man, piemēram, bija ienācis prāta nākam reiz apbalvot visplašāk apskatītas tēmas atvērēju …no Latvijas… jo Barbje ir grūti pārspēt..)))
Par lellēm – ko mēs darīsim ja balva būs padārga? Kada Tonner lelle, piemēram?

Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents

Дата регистрации : 10.03.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by Enifer on 05.09.11 17:26

Tonner lelle... es cīnīšos par to līdz nokritīšu sm5 bet ja nopietni.. es domāju konkurss jārīko specifiski laivinnē tas kas to ir gribējis nevis lai tas tiek kādam kam piemēram vairāk patīk 12` formāts un Tonners viņam/ņai būtu apgrūtinošs.. par specifiskumu es jau biju minējusi.. tas ir viens..

otrs.. varbūt'lai pieteikties šādam konkursam ir pašam jāpiedalās kā balvas sagādātājam kādā no konkursiem.. jebkurā gadījumā visu izšķir balsojums.. vai tādu balvu var likt uz Gada aktīvākā lietotāja konkuru.. kautkā tā..

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by Добрая Ведьма on 05.09.11 18:43

Ja katrs iemaksātu kaut 2 euro mēnesi, tas būtu realizējams. Bet tas droši vien ari ir motivācija. Pagaidām visaktīvākais paliek tas pats kodols))

Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by einite on 05.09.11 22:27

Ļoti laba idejamanuprāt)))

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Дата регистрации : 07.03.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by Добрая Ведьма on 05.09.11 22:43

kura no?
ar mieru spiest šo?

Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by Enifer on 05.09.11 22:50

ne ne ne!! šis konts ir tikai lai uzlabot foruma darbību, mēs nevaram tur veiot uzkrājumu lellēm, mēs nevaram izņemt naudu ne kā citādi kā iztērējot to tikai foruma darba uzlabošanai - reklāmas noņemšanai un citu visuālo momentu uzlabošanai.. ja es pareizi domāju par ko tas bija domāts..?

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by Добрая Ведьма on 05.09.11 23:03

kaut vai. mēs taču darbojamies brīvprātīgi. un pagaidām tas ir tieši tavu personīgo līdzekļu ieguldīšana. (mans, paris reizes, iemetiens ir spļāviens jūra)
Kamēr vairākums negribēs mesties, nekas neies krasta.
Balsosim. Labas balvas – lielāka atbildība.

Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by Enifer on 05.09.11 23:06

Balsosim par ko?

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by Добрая Ведьма on 05.09.11 23:13

par konkursu specifiku
1) piedalās tikai tas, kurš ar mieru rīkot konkursu pats
2) piedalās tas, kurš gatavs mesties īpaši izveidota fonda
3) viss paliek pa vecam
confused

Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by Enifer on 05.09.11 23:23

par variantu 2) es vienmēr biju domājusi.. tā ir iespēja iegūt padārgu balvu.. īpašo balvu.. balvu varētu kopīgi izvēlēties. Un jā, atbildība ir krietni lielāka tādā ziņā.. ka jābūt gatavam ka var arī neko nevinnēt.. par to ir stipri jādomā un jādiskutē.

pagaidām es domāju paliekam pie neitrālām balvām un specifiskām tēmu balvām.. un ja forumieši piekritīs izveidot balvu fondu kas protams būs visiem pārskatāms.. tad veidosim un diskutēsim par šādu variantu tālāk.. jo pagaidām mēs te tikai divas ar tevi tādas Suspect

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by Добрая Ведьма on 06.09.11 0:18

hehehe Ja sāksim divi vien krāsim ilgi un dikti))) (mēs esam nobriedušas, jo mums ir viegli lietot forumu un mēs jau daudz zinām par lellēm... bet japagaida ari citus)
Un vēl mani uztrauc kā mēs pārbaudīsim -regulēsim iemaksu (labi redzams, ka maksāja, bet ka iekasēt ja aizmirsa/nevarēja)? atkal - ko darīt ar skolniekiem (nepilngadīgiem, nestrādājošiem, bez ienākuma avota)?
Tā vismaz ir brīvprātīgi drošs konkurss.

Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by Enifer on 06.09.11 0:33

Es domāju pagaidām atstāsim šo momentu pārdomām.. pieņemsim kad forumam būs 1,5 gai vai visi 2 gadi.. tad varētu pacelt šo jautājumu atkal.. Smile

es vēlāk atdalīšu šo diskusiju citā sadaļā.

Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Atpakaļ uz augšu Go down

Aktīvākā lietotāja konkurss

Post by einite on 06.09.11 8:50

Mans viedoklis ir tāds - pagaidām ir vēl pārāk maz aktīvu foruma apmeklētāju lai veidotu kaut ko grandiozu, īpaši ar uzkrājumu fondiem. Nevajag aizmirst ka Akane un Akiza ir nepilngadīgas un dzīvo uz vecāku kabatas naudas. Tas pats attiecas arī uz mani, es nestrādāju un mana kabatas nauda ir dikti neregulārā, bet cītīgi krājama tām lellēm, ko es pati atrodu par pieejamo man cenu (Akane rīkojas tā pat). Tā kā pat ja mēs gribētu aktīvi piedalīties fonda veidošanā tas ir fiziski neiespējami, bet sēdēt pārējām foruma dalībniecēm uz kakla arī nav labi.

einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Дата регистрации : 07.03.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu