Go down
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pullip - acainais brīnums Empty Pullip - acainais brīnums

on 07.03.11 14:57
Šī lielā galva uz tievā kakliņa, saliktās plaukstiņas, tik daudzas un dažādas pozas, draisks apģērbs ar dažādas krāsas zeķītēm.. un skaistie kuplie mati (kā atklāsies vēlāk – parūciņa) un acis.. kurām nav iespējams paiet garām neskatoties tanīs.

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_800x533
chez-himitsu

Spoiler:

Pullip lelles ir viens no salīdzinoši jaunajiem leļļu tirgus hītiem. 2003 gada vasarā pasaule ieraudzīja pirmās lelles – kas bija ap 30 cm garas, tieviem kakliņiem, ļoti kustīgiem šarnīru ķermenīšiem un.. nedabiski lielu galvu. Šo jaunkundžu milzīgās mirdzošas acis var kustināt visos virzienos un pat pievērt un aizvērt abas vai katru atsevišķi, to ļauj speciālais mehānisms kas ir iebūvēts galvā un to rokturīši ir dziļi paslēpti zem bieziem matiem.

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_640x799
itsdollgood

Lelles ražo Korejas uzņēmums Chunsang Chunha, savukārt radošā ideja un tālākā ievadīšana tirgū pieder lielajam Japānas uzņēmumam JUN Planning ‘’tagad Groove,Inc’’ (ir radījis arī J-Doll, DAL un citas lellītes). Speciāli priekš miniatūras piekritējiem kompānija izlaiž arī Mini Pullip līniju, šīs lellītes ir tikai 11 cm garas. Salīdzinoši ar savām lielām māsām Mini Pullip kustību iespēja nav tik plaša.

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_324x432
Large and Mini Aquel Pullip dolls by magma_heritage, on Flickr

Kopš 2005 gada Japānā sāka izlaist pat speciālo žurnālu-grāmatu Lovely Pullip! kas ir ap 100 lappusēm bieza un ir pilnībā veltīta Pullip lellītēm.

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_500x374IsaPhantasienVārds par uzbūvi…

Pullip lelles ir šarnīru lelles, kas padara tās ļoti pievilcīgas to kolekcionāru vidu, kam patīk pārģērbt un bildēt savus lolojumus. Kopš pirmā izlaiduma Pullip ķermeņa uzbūve vairāk kārt izmainījusies. 2004 gada janvārī, lellu trauslais un tievais kakliņš ir padarīts stingrāks, pazuda pārāk redzamās „šuves” uz kājām, mainījās šarnīru uzbūve ceļos un krūškurvī un mati pārtapa no iešūtiem pielīmētā parūciņā. Pirmā no jaunās sērijas lellēm bija Pullip Venus.

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_339x500
Pullip Carol (2003 gada izlaidums) by Sa Ichigo, on Flickr

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_300x246
Pullip Venus (2004 gada izlaidums) by amberrenée.com, on Flickr

Nākamo reizi ražotājs ir izdarījis izmaiņas 2005 gada augustā un pirmās jaunā tipa lelles bija Lan Ake un Lan Ai. Mūsdienu Pullip uzbūve ir smalkāka nekā to priekšteču: viduklis palicis vēl tievāks un tagad to var arī grozīt, krūtis un pēdas palika mazākas un ir parādījies arī krūšu šarnīrs. Atšķirībā no otrā, 2004 gada, tipa ķermeņa lellīšu viduklis vairs netiek taisīts no mīkstā vinīla un ķermeņa locītavas palika stiprākas un stingrākas.

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_375x500Pullip Lan Ai by Melissa on Flickr

Vēlāk ražotājs turpina izdarīt izmaiņas leļļu ķermenīšos un 2009 gada izlaidumos mēs pamanām ka ir pazudis kustīgais vidukļa šarnīrs kā arī nomainījās šarnīru uzbūve kājām. Pullip ķermenis palika identisks J-doll ķermenim.

Šajā bildē var redzēt visus 4 ķermeņa tipus (uzklikšķinot uz bildi var redzēt arī sīkāku aprakstu angļu valodā)

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_500x360
Pullip bodies comparison by pullip_junk, on FlickrPullip „dzīvais” acu skatiens ir panākams ar vienkāršu acu mehānismu kas ir paslēpts galvas iekšienē, kas ļauj viegli mainīt acu skatienu, taisīt ciet abas acis vai pa vienai. Acu skatienu vada ar divām podziņām un mazu virzāmo stienīti, kas ir paslēpti galvas pakausī aiz matiem. Nospiežot pogas mainās acu plakstiņu stāvoklis bet kustinot stienīti kustās acu zīlītes.

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_334x500
Arisa - Pullip Kirsche by S h a k t i ✿, on Flickr

Tām lellītēm kas tika izlaistas līdz 2004 gada martam mati ir iešūti bet pēc marta matiņus sāka veidot parūciņu veidā kas ir neredzami pielīmētas galvas virsmai. Parūciņas iespējams iegādāties atsevišķi līdz ar ko lellīšu izskatu var mainīt līdz nepazīšanai. Parūciņas ir ļoti dažādu frizūru un krāsas un tās var brīvi iegādāties dažādos interneta veikalos un ebay no parūku meistariem.

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_500x334
Midori - Pullip Haute NY by S h a k t i ✿, on Flickr

Mini Pullip ko pieminējām augstāk uzbūvētas daudz vienkāršāk nekā to „lielās māsas” – tām nav šarnīru un rociņas kā arī kājiņas kustās vienkārši – uz augšu vai uzleju. To actiņas arī nevar grozīt. Toties lielās skaistās skropstas viņām ir tā pat kā to māsām. Tomēr neskatoties uz mazākām iespējām šīs mazās vienas plaukstas lieluma mini-Pullip ir patiešām neatvairāmas.

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_354x500
Little Pullip Mir by shimmering magic, on Flickr

Kas ir Pullip?

Praktiski visām lellēm kas ir palikušās populāras visā pasaulē, to ražotāji izdomā savas izcelsmes leģendas un stāstus. Pullip arī nav izņēmums.

Pullip - acainais brīnums 1__content_11_334x500
Pure. by S h a k t i ✿, on Flickr

Pullip ir 17 gadīga korejiete, kas ir izaugusi un dzīvo Milānā (Itālija). Būdama Dvīnis pēc horoskopa viņa ir vienmēr dažāda, dzīves priecīga un aktīva. Pullip ļoti mīl krāt rotaļlietas un lasīt grāmatas, kā arī apmeklēt mūziklus un teātra izrādes. Kā veselīga dzīvesveida piekritēja brīvajā laikā viņa nodarbojās ar riteņbraukšanu un daivingu. No ēdieniem viņa dod priekšroku risoto un jūras produktu ēdieniem. Viņai ļoti patīk jauki pasēdēt kādā no savām mīļākajām kafejnīcām. Protams kā jau praktiski katra „fashion doll”, Pullip mīl šopingu un modes žurnālus. Šajā jomā viņai paveicies arī ar viņas „boyfrendu” – viņam ir izcila modes un apģērba gaume un viņš ļoti rūpējās lai viņa mīļotā vienmēr izskatītos labi.

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_500x375
Tea time-5 by Karo&Junsu, on Flickr

Pullip Ražotāji ir padomājuši arī par viņas ģimeni. Pullip tētis ir diplomāts (pēc izcelsmes korejietis). Mamma – interjeru dizainere (pēc izcelsmes itāliete). Mūsu skaistulei ir arī jaunākais brālis. Viņam ir 15 gadi un viņš sapņo kļūt par slavenu futbolistu.

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_500x354
Dollte-Porte by pullipstyle, on Flickr

Pullip „boyfrendi”. Līdz 2005 gada beigām Pullip draugs bija Namu, un vēlāk 2006 gada sākumā viņu nomainīja jaunietis vārdā Taeyang.

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_500x333
365 toy project - Day 365 ~ Pullip & Taeyang by Yukihana~, on Flickr

Izsmalcināts un sapņains... 20 gadīgs jaunietis ar lielām acīm un smalkiem sejas vaibstiem, kupliem matiem un gandrīz salasāmo smaidu uz lūpām – kontrastains bet harmonisks pāris priekš maigās un reizē draiskulīgās Pullip.

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_333x500Ryina on Flickr

Ārēji vienmēr mierīgs, nekad neuzminēsi kādas kaislības vētras plosa viņa sirdi.. Taeyangs piedzima Korejā, bērnību pavadīja Londonā un tā pat kā Pullip atbrauca uz Milānu kopā ar vecākiem. Viņa tēvs, dzimis Anglijā, aizraujas ar dārgo vijoļu kolekcionēšanu un māte, dzimusi Korejā un ir slavena arhitekte. Taeyangs kas ir dzimis un audzis radošā vidē – apgūst mūzikas mākslu. Taeyanga jaunākā māsa Dal (Dal doll), kurai ir 13 gadi ir liela tenisa fans.

Pullip - acainais brīnums 1__content_11_375x500
Febo y Zefirino by Nenutea, on Flickr

Protams Pullip kolekcionāri paši izdomā savus stāstus jo katras nākamās lellītes izskats ir tik atšķirīgs ka fantāzijai ir plašs lauks kur izpausties. (no jaukām smalki ģērbtām meitenītēm, aristokrātēm vai zilasinīgām galma dāmām līdz gotu un citu subkultūru izskatam)

Pullip - acainais brīnums 1__content_11_500x375
2010 Jan TaeYang [Nosferatu] by kenjichappie, on Flickr

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_183x320

Mēs varam izvēlēties Pullip pēc savas gaumes, jo tik plašas izvēles, kas aptvertu tik plašu loku visdažādāko subkultūru un stilu, nav nevienā citā „fashion doll” izlaidumā! Ir mīļas un jaukas meitenes smieklīgajās pidžamās kā kaķītis, pūķītis vai zaķīti; ir ekstremālās modes dāmas spilgtajos daudzslāņu svārkos un kostīmos, apkārtas ar krellēm un spilgtajās zeķēs uz kājām; ir nostalģiskās sapņotājas, liriskās jaunietes retro tērpos ar smieklīgiem vasaras raibumiem uz vaigiem; ir vesela kompānija ar pārsteidzoša izskata lellēm gotiskajā stilā kas ir tik ļoti populārs mūsdienu Eiropas un Japānas jaunatnei. Gotisko Pullip kompāniju skaitliski pārsver laikam tikai ekstremālās Bleeding Edge Goths, vai BeGoths. Goti Pullipi sajūsmina ar izsmalcinātiem un grezniem apģērbiem, frizūru un „make up” kas kopā izskatās ļoti harmoniski. Dažām gotu lellītēm ir pat dažādas krāsas acis! Vienīgais jaunietis gotu meiteņu bariņā, tērpto mežģīnēs un atlasā, ir izskatīgais Namu Serpent, izlaistais 2004 gadā. Šī reta un skaista lelle ir īsts retums un daudzu Pullip fanu sapnis.

Pullip - acainais brīnums 1__content_11_333x500
Namu Serpent by cybermelli, on Flickr

Pullip - acainais brīnums 1__content_12_333x500
My Queen by Kahla-Pullip, on Flickr

Pullip - acainais brīnums 1__content_11_354x500
Pullip Ludmila by pullipstyle, on Flickr

Pullip – plašs lauks radošuma izpausmei

Ir grūti noticēt cik dažreiz stipra ir vēlme piedot lellei savu neatkārtojamu izskatu – ne tikai vienkārši pārģērbjot to, bet izdomājot ko pilnībā radikālu. Šajā jomā Pullip ir līdere starp „daudzām citām plaši pieejamām „fashion” lellēm. Pullip nav no tām skaistām kolekcionāru Barbie kuras kolekcionāri nopērkot noliek plauktiņā uz ilgiem laikiem, vai pat vispār neizvelk no tās iepakojuma. Pullip kaut arī ir trausla kolekcijas lellīte, tās kolekcionāri piedod viņai vēlamu izskatu priekš tālākām, rotaļām un foto sesijām vai pat pārdošanas. Jaunais saimnieks neieliks to putekļoties plauktiņā.. viņa jaunais varonis vai varone turpinās piedalīties aizraujošos piedzīvojumos un interesantajos stāstos.. bet nodzīvot savu leļļu mūžu par skaisto un neaizskaramo statueti aiz stikla – kurš no kustīgajiem leļļu cilvēciņiem gribēs sev tādu likteni?

Pullip - acainais brīnums 1__content_12_334x500
Pullip Papin Full Custo by Washikidolls BuSy BusY BUSY, on Flickr

Lelles parūciņu var uzmanīgi atdalīt no galvas un jaunās parūciņas stiprināt ar speciālo lipekli, kura viena daļa pielīmēta ar speciālo līmi pie galvas un otra parūciņas iekšpusē. Visdažādākās parūciņas ir pieejamas gan veikalā nopērkamas gan no parūku meistariem to veikaliņos. (ebay, etsy un citās vietnēs).


Pullip - acainais brīnums 1__content_12_375x500
Pullip full Custo by nabiki doll, on Flickr


Ja Jums nav bail no smalkiem tehniskiem darbiem, Jūs varat atrast detalizētās instrukcijas daudzajos fanu saitos un Pullip forumos un nomainīt savai lellītei – acu krāsu! Priekš tā būs nepieciešami izjaukt lelles galviņu un daļēji arī acu mehānismu. Ar asa naža palīdzību acu varavīksnene kopā ar acu zīlīti tiek uzmanīgi izgriezta no acu ābola un aizvietota ar tā saucamo acu čipu (eye chip) no citas lelles vai atsevišķi nopirktu.

Pullip - acainais brīnums 1__content_13_375x500
Custom Albino Lolita Pullip by cybermelli, on FlickrPullip - acainais brīnums 1__content_10_800x537Alicebm on Flickr

Un protams Pullip lellītēm maina sejas vaibstus! Radikālākam izmaiņām izmanto smalko smilšpapīru ( sākot ar 600 un augstāk) bet priekš vienkāršas make up pārzīmēšanas izmanto akrila krāsas un dažus citus krāsotājus bet NEKAD akvarelis vai eļļas krāsas. Nekad neizmantojiet acetonu vai acetonu saturošos šķidrumus lai noņemt Pullip make up – Jūs OBLIGĀTI SABOJĀSIET lelli!

Neskatoties uz to ka Pullip ķermenis ir šarnīru un ir salīdzinoši kustīgs, to saimnieki dažreiz nomaina ķermeņus pret Obitsu cita Japānas brenda ķermeņiem. Obitsu ķermeņi ir pieejami daudzos un dažādos izmēros, parametros un materiālos.

Apģērbs

Pēc informācijas www.pullipfiction.com Pullip fanu foruma lellītēm ar 1 un 2 tipa ķermeņiem derēs apģērbi no Takara Jenny, Barbie, Azone, vai vecā formāta Sindy (šo lellīšu ražošanu kompānija Hasbro pārtrauca vēl tālajos 1990 gados) Kurpītes priekš šāda ķermeņa tipa lellītēm tā pat der no Takara Jеnny un Lollipop Girls.

Priekš mūsdienu lellītēm izlaistām pēc 2005 gada derēs šis tas no Bratz, Barbie vai Blythe lellītēm. Vislabāk derēs Momoko leļļu apģērbs. Var mēģināt apavus no mūsdienu Barbie.
Pullip draugs Namu vai Taeyang ērti jūtas Kenu un Flavas jauniešu apģērbos (no Matell). Ar apaviem būs sarežģītāk, atkal iesakām tos meklēt ebay, etsy vai citās līdzīgās vietnēs.

Pullip - acainais brīnums 1__content_11_500x333
Tickle waiting for her Romance by zvaella, on Flickr

Pilno Pullip katalogu pa gadiem skaties šeit: http://www.junplanningusa.com/products/pullip/

Laba lapa lasīšanai par Pullip un to izlaidumiem. Ja lasāt angliski..
https://pullipsandjunk.com/

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_1024x727

Pullip var iegādāties ebay.com kā arī dažādos interneta veikalos.

Pullip - acainais brīnums 1__content_10_640x198
Populārākais veikals / http://pullipstyle.com/pullipstyle/

Materiāls tika sagatvots izmantojot http://www.dollplanet.ru un http://community.livejournal.com/pullips/ materiālus.Pēdējo reizi labojis Enifer 12.03.18 13:45; labots 5 reizes
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 05.04.11 1:18

Ko lai saka.. ja vienreiz tu atļausi šīm, leļļu brīnuma, acīm ieskatīties tavā sirdī..
iespējams tas paliks tur uz visiem laikiem.. Pullip - acainais brīnums 220729362

Pēdējo reizi labojis Enifer 08.04.11 2:00; labots 2 reizes
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 05.04.11 1:23
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 05.04.11 1:24
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 05.04.11 1:34
trūkst vārdu.. es baudīju un baudīju..

konfektes jums.. Smile

šis ir iekris sirdī dēļ Jane Austen.. Pullip - acainais brīnums 407597995

Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 05.04.11 1:41
šeit gan laikam ir Taeyang puisītis Pullip - acainais brīnums 407597995

Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 05.04.11 1:44


..i have been soo good this year....is all i want..underneath my xmas tree... one of these little ones!! 🎅
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 05.04.11 1:45
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 05.04.11 1:46
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 05.04.11 1:49
bez komentāriem...

Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 05.04.11 2:05


einite
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 5412
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 06.04.11 9:26
Спасибо, с удовольствием посмотрела))) Особенно понравился последний ролик, такой милый!

_________________
-Es mīlētu rītus daudz vairāk, ja tie sāktos nedaudz vēlāk... Rolling Eyes
(c)
Lūdzu, izmantojot manu fotogrāfiju norādiet atsauci (linku, ar foto oriģinālu). Paldies Very Happy
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 06.04.11 11:48


Какая же это горючая смесь для меня когда смешиваются любимие куклы и любимая музыка...
мнеее нееее НААААДОООО.... Pullip - acainais brīnums 4009704049


einite ты еще не передумала на счет Pullip? Pullip - acainais brīnums 2072531320
einite
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 5412
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 06.04.11 22:11
Enifer В смысле "не передумала"? Хочешь предложить совместный заказ?

_________________
-Es mīlētu rītus daudz vairāk, ja tie sāktos nedaudz vēlāk... Rolling Eyes
(c)
Lūdzu, izmantojot manu fotogrāfiju norādiet atsauci (linku, ar foto oriģinālu). Paldies Very Happy
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 06.04.11 22:40
@einite rakstīja:Enifer В смысле "не передумала"? Хочешь предложить совместный заказ?

а что может дать совмесный заказ? налоги все равно платить Sad

ты же вроде решила что тебе не очень? или я что то перепутала Rolling Eyes
einite
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 5412
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 06.04.11 23:14
Мне очень понравилось фотографировать это чудо, особенно учитывая подвижные глазки! Но себе я такую не хочу - большеголовость Лив для меня предел Smile

_________________
-Es mīlētu rītus daudz vairāk, ja tie sāktos nedaudz vēlāk... Rolling Eyes
(c)
Lūdzu, izmantojot manu fotogrāfiju norādiet atsauci (linku, ar foto oriģinālu). Paldies Very Happy
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6795
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
https://www.instagram.com/eniferr

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 07.04.11 0:07
Pullip - acainais brīnums 5478573273_1669db8b7a
Red Streaks by ladynoir63, on Flickr

Pullip - acainais brīnums 1250435847 Pullip - acainais brīnums 4009704049
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
http://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 11.04.11 21:02
kur un kā top Pullip? Pullip - acainais brīnums 68115760

(spiežam uz bildi)
Pullip - acainais brīnums 5182254127_0ee1059f1e

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  Pullip - acainais brīnums 435610467
einite
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 5412
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 22.04.11 16:50
Мне больше всего понравилась осведомлённость таксиста, при том, что кореец в офисе удивился, что этот самый офис вообще был найден))) 

_________________
-Es mīlētu rītus daudz vairāk, ja tie sāktos nedaudz vēlāk... Rolling Eyes
(c)
Lūdzu, izmantojot manu fotogrāfiju norādiet atsauci (linku, ar foto oriģinālu). Paldies Very Happy
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
http://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 22.04.11 18:01
неизповедимы пути корейцев)

а я подведу итог своему новоприбывшему приобретению - Таю (Тэй звучит уж совсем по чайному...а как произносится Wati, мне вообще не хочется думать - я это не запомню с первого раза))

Kaste izrādījās pārsteidzoši liela...es nebiju tam gatava
Pullip - acainais brīnums IMG_7163

es daudz kam nebiju gatava ...ari šim skatienam caur kasti -
Pullip - acainais brīnums IMG_7160

Protams, vienmēr atradīsies kāds "palīgs")...īstenība vienkārši 2 stundas spēlējos ar kasti neuzdrošinoties to atvērt..
Pullip - acainais brīnums IMG_7168

beidzot!///laikam viņam ir vienkārši vājš kakla šarnīrs, bet izņemot to no kastes veidojas dzīva ķermeņa ilūzija - rociņas un kājiņas karājas leja)) pie labas gribas vis ir regulējams, bet man patīk šīs
vārīgums
Pullip - acainais brīnums IMG_7183

Labsirdīgie korejieši pielika acu kustēšanas instrukciju
Pullip - acainais brīnums IMG_7189


Patika paliknitis (tadi ir visiem pēdējiem izlaidumiem - dažādas krāsas )
Pullip - acainais brīnums IMG_7180

Viņš ir neatvairāms
Pullip - acainais brīnums IMG_7187

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  Pullip - acainais brīnums 435610467
einite
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 5412
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 22.04.11 18:34
Боже, какие глазки...кукло-встречу! Срочно!!! *О*

_________________
-Es mīlētu rītus daudz vairāk, ja tie sāktos nedaudz vēlāk... Rolling Eyes
(c)
Lūdzu, izmantojot manu fotogrāfiju norādiet atsauci (linku, ar foto oriģinālu). Paldies Very Happy
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
http://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 22.04.11 20:39
Pullip - acainais brīnums IMG_7438
боюсь на улицу нести...у меня ещё ломка))) завтра потренируюсь Suspect

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  Pullip - acainais brīnums 435610467
einite
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 5412
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 22.04.11 21:23
Удачи с прогулкой)))

_________________
-Es mīlētu rītus daudz vairāk, ja tie sāktos nedaudz vēlāk... Rolling Eyes
(c)
Lūdzu, izmantojot manu fotogrāfiju norādiet atsauci (linku, ar foto oriģinālu). Paldies Very Happy
Добрая Ведьма
Добрая Ведьма
Oficiālais korespondents
Oficiālais korespondents
Сообщения : 5189
Дата регистрации : 10.03.11
Откуда : Рига
http://lelluplaukts.latvianforum.net/t529p725-veltijums-draugiem

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 26.04.11 15:51
прогулка была удачной)
Pullip - acainais brīnums IMG_7715

Pullip - acainais brīnums IMG_7659

Pullip - acainais brīnums IMG_7470

Pullip - acainais brīnums IMG_7497

Pullip - acainais brīnums IMG_7457

_________________
Lelles man ir slimība un zāles.  Pullip - acainais brīnums 435610467
Akane
Akane
Foruma gaismiņa
Foruma gaismiņa
Сообщения : 609
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

on 26.04.11 18:00
О, он шикарен!

_________________
мне надо сдать себя в музей и жить там как экспонат.
Sponsored content

Pullip - acainais brīnums Empty Re: Pullip - acainais brīnums

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā