Share
Go down
Enifer
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 6775
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Latvia, Norway
http://lelluplaukts.latvianforum.net/t3-enifer-nakts-svecu-gaism

LEĻĻU SVĒTKI

on 01.04.11 12:54
19. augustā, Rīgā atklāja leļļu izstādi «Doll fest». Izstādē, kas būs apskatāma līdz pat 12. septembrim, ar saviem darbiem piedalīsies vairāk nekā 20 profesionāli leļļu meistari no Baltijas valstīm un Krievijas, kā arī 12 topošie leļļu mākslinieki ar savu veikumu. Šī ekspozīcija ietver sevī dažādus stilus un novirzienus, tā kā patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem.Diāna Gubanova - Autorleļļu un rotaļlietu meistaru Baltijas Ģildes prezidente apsveic meistarus
Foto: Kira Bujaka

Atklājot unikālu leļļu izstādi, pirmo reizi tiks svinēti leļļu svētki jeb “Doll Fest”. Autorleļļu un rotaļlietu meistaru Baltijas Ģilde pastāvīgi priecē savus pielūdzējus ar dažādām izstādēm un pasākumiem. Ģildes prezidente Diāna Gubanova izstādes atklāšanā pasniedza jaunajiem un talantīgajiem leļļu māksliniekiem diplomus.


Teddy - viena no mīļākajām rotaļlietām pasaulē

Izstāde var ieraudzīt gan tradicionālas lelles no cietiem materiāliem, gan mīkstas rotaļlietas, Teddy un citas. Tēlu daudzveidība ir tik par liela cik cilvēka fantāzija. Jūs atradīsiet gan Juriju Ņikuļinu, gan austrumu princesi, gan 18. gadsimta personāžus. Skumjas un prieks, neizpratne un augstprātība, naivums un bailes - visi šie garastāvokļi ir atspoguļoti sastingušajās formās.


Jurijs Ņikuļins filmā "Kaukāzas gūstekne"

Svētki, kuru laikā plānoti vairāki pasākumi, tiek rīkoti labdarības akcijas “Skolas soma” ietvaros ar mērķi piesaistīt ziedojumus un palīdzēt uzsākt skolas gaitas Kandavas mazturīgo ģimeņu pirmklasniekiem. Veselu mēnesi salonā "Figaro Art" notiks dažādi pasākumi pieaugušajiem un bērniem, kuros jebkurš gribētājs varēs ziedot līdzekļus pirmklasniekiem. Septembrī notiks arī izsole, kurā varēs iegūt īpašumā iepatikušos darbu. Līdzekļi no izsoles tāpat aizies palīgā tiem, kam drīz vien nāksies sēsties pie skolas sola.


intelligent.lv
einite
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele
Сообщения : 5412
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

Re: LEĻĻU SVĒTKI

on 01.09.11 11:49
Такие хорошие фотографии! Можно уже и на выставку саму не ходить)))
Спасибо Smile

ПС: Какой там малыш-яблочко

_________________
-Es mīlētu rītus daudz vairāk, ja tie sāktos nedaudz vēlāk... Rolling Eyes
(c)
Lūdzu, izmantojot manu fotogrāfiju norādiet atsauci (linku, ar foto oriģinālu). Paldies Very Happy
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā