OTRĀ LEĻĻU DZIMŠANA

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

OTRĀ LEĻĻU DZIMŠANA

Post by Enifer on 01.04.11 11:54

Skaitās, ka dzimšanas diena ir tikai reizi mūžā. 1. jūnijā Leļļu Mākslas muzejs (Maskavas iela 14) pierādīja pretējo. Pārdzīvojot krīzi muzejs ne tikai atjaunoja ekspozīciju, bet arī pārbrauca plašākās, gaišākās telpās.
Leļļu Mākslas muzeju atklāja 2008. gadā un par tā atrašanās vietu kļuva jaunais radošais kvartāls Spīķeros. Muzeju nācās slēgt, jo nebija naudas, ko maksāt par īri. Bet tad sekoja atbalsts no dažādām pusēm, kā rezultātā muzejs atkal vēra savas durvis nu jau citās telpās. "Paldies par atbalstu un vēlēšanos palīdzēt rast risinājumu muzeja saglabāšanā Latvijas Kultūras Ministrijai, Rīgas Domei, Rīgas Latgales priekšpilsētas izpilddirekcijai, Latvijas Dizaineru Savienībai, Latvijas Mākslinieku Savienībai, Pilnsabiedrībai Spīķeri un daudziem muzeja draugiem un brīvprātīgiem palīgiem, kuri ar prieku palīdzēja muzeja atjaunošanas darbos," saka muzeja īpašniece Ināra LiepaMuzejā joprojām varēs apskatīt Latvijas iedzīvotāju bērnības liecības – senās lelles un rotaļlietas, sadzīves priekšmetus, grāmatas un žurnālus, apģērbus un kurpes, senas mēbeles un trauku kolekciju no 1820. gada līdz mūsdienām. Arvien kuplāka ir kļuvusi Teddy lāču kolekcija, iepriecinot visa vecuma Teddy lāču fanus. Muzejā veidojas arī starptautiska mūsdienu profesionālo mākslinieku autordarbu ekspozīcija, ko var aplūkot, apmeklējot muzeju.

Leļļu Mākslas muzejs arī turpmāk rīkos izstādes, meistarklases, lekcijas, kurās turpināsim iepazīstināt ar dažādiem leļļu mākslas stiliem, profesionālās leļļu mākslas meistariem no Latvijas un pasaules. Palīdzēsim muzejā sarīkot jautru dzimšanas dienu ballīti, aicināsim uz koncertiem un izrādēm.

Profesionālā leļļu māksla arvien vairāk iekaro Latvijas iedzīvotāju sirdis un mums ir patiess prieks, ka mēs visi kopā spējām nosargāt un saglabāt tik neparastu un unikālu muzeju, kurš arvien vairāk piesaista ne tikai Latvijas iedzīvotāju uzmanību, bet ir kļuvis populārs tūrisma apskates objekts arī tūristiem un pilsētas viesiem no daudzām valstīm.

Ieejas maksa :
Pieaugušajiem -2.50Ls
Pirmskolas vecuma bērniem, skolēniem, studentiem, invalīdiem, kā arī LDS un LMS biedriem, uzrādot apliecības, - 1Ls

Pēc intelligent.lv materiāliem
avatar
Enifer
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Сообщения : 6473
Дата регистрации : 05.03.11
Откуда : Rīga

http://lelluplaukts.latvianforum.net/t3-enifer-nakts-svecu-gaism

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: OTRĀ LEĻĻU DZIMŠANA

Post by einite on 01.09.11 11:52

Я туда в прошлом году несколько подруг затащила, понравилось всем! Даже учитывая то, что подруг куклы ни чуточки не интересуют)))
Там, вроде, ещё маленькая кукольная мастерская есть...

_________________
-Es mīlētu rītus daudz vairāk, ja tie sāktos nedaudz vēlāk... Rolling Eyes
(c)
Lūdzu, izmantojot manu fotogrāfiju norādiet atsauci (linku, ar foto oriģinālu). Paldies Very Happy
avatar
einite
Foruma dvēsele
Foruma dvēsele

Сообщения : 5397
Дата регистрации : 07.03.11
Откуда : Рига

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: OTRĀ LEĻĻU DZIMŠANA

Post by Cara on 24.11.11 22:54

Вот я туда забрела случайно на прошлой неделе х) правда выставку я смотреть не пошла, денег жалко было, всё-же я не люблю всех кукол подряд... а пупсы и старинные куклы вообще пугают меня >_<
avatar
Cara
Katru dienu forumā
Katru dienu forumā

Сообщения : 433
Дата регистрации : 16.11.11
Откуда : Riga

http://angelicon.deviantart.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: OTRĀ LEĻĻU DZIMŠANA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā